Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron DJI Phantom 4 Pro+ Obsidian

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: DJI

Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

 mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_5.jpg

Nowy DJI Phantom 4 Pro „Obsidian”

to jeden z najlepszych dronów skonstruowanych przez DJI, który pojawił się w nowej odsłonie. DJI Phantom 4 Pro Obsidian został wyprodukowany w kolorze szarym-matowym, co spowodowało, że nie tylko jego nowe możliwości, ale również i wygląd dały mu przewagę nad konkurencją. Platforma została wyposażona w wykonany z magnezu, galwanizowany gimbal z powłoką, która zapobiega pozostawianiu odcisków. DJI Phantom 4 Pro Obsidian został wyposażony w przeprojektowaną i całkowicie nową kamerę o przekątnej 1 cala, z obiektywem 20 megapikseli, która pozwala nagrywać wideo w jakości 4K/60 fps. Kamera została wyposażona w tryb Burst Mode, który umożliwia zrobienie serii zdjęć, a następnie wybranie najlepszego z nich. Kontroler jest wyposażony w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, dzięki czemu całkowicie został wyeliminowany problem rozmazanych zdjęć robionych w czasie szybkich lotów. Zestaw zaawansowanych czujników oraz procesorów graficznych, gwarantuje niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_6.jpg

Inteligentny oraz wytrzymały

Konstrukcja nowego DJI Phantom 4 Pro Obsidian została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co spowodowało, że jest on bardziej stabilny, a jego waga jest podobna do zwykłej wersji. DJI Phantom 4 Pro Obsidian posiada innowacyjny system FlightAutonomy, który inteligentnie omija przeszkody. Platforma posiada podwójne sensory wizyjne z przodu oraz z tyłu, 5-kierunkowy system wykrywania przeszkód i 4-kierunkowy system ich unikania. Dzięki temu dron ominie nawet największą przeszkodę na swojej drodze, a my mamy gwarancję bezpiecznego filmowania i tworzenia złożonych ujęć nawet w najtrudniejszych warunkach.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_plus_obsidian_3.jpg

Unowocześniony kontroler

Unowocześniony kontroler z zintegrowanym wyświetlaczem w połączeniu z systemem transmisji obrazu HD Lightbridge gwarantuje przekaz ekstremalnie czystego obrazu przy maksymalnym zasięgu. Możliwość wyboru w częstotliwoścach transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz znacząco eliminuje wszystkie ewentualne zakłócenia oraz opóźnienia w czasie lotu. Po uruchomieniu naszego DJI Phantom 4 Pro Obsidian, inteligentny system Time Division Multiplexing dokonuje analizy wszystkich dostępnych poziomów sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. Umożliwia to transmisję HD bez zakłóceń nawet przy lotach do 7 kilometrów.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_8.jpg

Tryb rysowania

Tryb „Draw” to zupełnie nowa, innowacyjna technologia, która wzniosła kontrolę lotu na wyższy poziom. Wystarczy narysować na dotykowym ekranie wybraną trasę, a DJI Phantom 4 Pro Obsidian podąży w tym kierunku. Pozwala nam to skupić się bezpośrednio na kontroli kamery i tworzeniu bardziej skomplikowanych ujęć. Do wyboru mamy dwa tryby:
Standard - platforma porusza się ze stałą prędkością, przy kontrolerze zwróconym w kierunku lotu
Free - platforma porusza się trasą, która została ustawiona. W tym trybie kontroler może być zwrócony w czasie lotu drona w dowolnym kierunku

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_9.jpg

Zaawansowane tryby lotu

ActiveTrack - quadcopter automatycznie rozpoznaje obiekt oraz podąża za nim podczas ruchu. Do dyspozycji oddane są 3 tryby ActiveTrack:
- Trace - lot z przodu lub z tyłu obiektu, z unikaniem przeszkód.
- Profile – lot na równi z obiektem, pod różnym kątem.
- Spotlight – kamera skierowana na obiekt podczas lotu w dowolnym kierunku.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_10.jpg
TapFly – quadcopter wykonuje lot w kierunku celu, wybranym na ekranie podglądu. W trybie tym możliwe jest używanie drążków. W czasie lotu quadcoptera perator może obracać platformą oraz regulować ustawienie gimbala nie zmieniając kierunku. Do dyspozycji oddane są 3 tryby TapFly:
- TapFly Forward – quadcopter wykonuje lot w wybranym kierunku.
- TapFly Backward – quadcopter wykonuje lot w kierunku przeciwnym do wybranego.
- TapFly Free – zablokowanie lotu do przodu w wybranym kierunku z możliwością obracania się platformy. Funkcja TapFly Free wyklucza omijanie przeszkód.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_12.jpg

Gesture – tryb ten pozwala na wykonanie selfie przy użyciu kilku gestów, bez konieczności trzymania aparatury sterującej. Podniesione w górę ręce, dają kamerze sygnał by wykadrowała nas w centrum i zrobiła zdjęcie z 3-sekundowym opóźnieniem.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_11.jpg

Tryb Return-to-Home

W unowocześnionej wersji trybu Return-to-Home, DJI Phantom 4 Pro Obsidian może wybrać automatycznie najbardziej optymalną drogę do domu, uwzględniając różne czynniki, takie jak ukształtowanie terenu. DJI Phantom 4 Pro Obsidian zapisuje historię trasy podczas lotu, co umożliwia mu ponowny powrót tą samą trasą, omijając jednocześnie wszystkie przeszkody, w przypadku kiedy nie ma sygnału z kontrolera. Platforma potrafi nagrywać moment lądowania oraz porównać go z poprzednim, tak żeby dopasować lądowanie jak najbardziej precyzyjnie. DJI Phantom 4 Pro Obsidian może także analizować, czy miejsce do lądowania jest właściwe. W sytuacji kiedy pojawią się jakieś przeszkody na przykład w postaci wody na ziemi, platforma ostrzega o tym i unosi się na bezpiecznej wysokości, czekając na ruch operatora i bezpieczne lądowanie.

mdronpl_dji_phantom_4_pro_obsidian_13.jpg

Osiągi

Phantom 4 Pro umożliwia lot w 3 trybach: P, A i S. W trybie Position aktywne są funkcje ActiveTrack, TapFly,  pozycjonowanie oraz wykrywanie przeszkód. Tryb Sport umożliwia większą zwrotność i osiąganie prędkości maksymalnej platformy 72km/h. W trybie Atti występuje utrzymuje jedynie kontrola wysokości bez systemów pozycjonowania satelitarnego. Tryb Tripod, który ogranicza prędkość do 7 km/h, umożliwia precyzyjną kontrolę podczas kadrowania bądź lotów wewnątrz budynków.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
- DJI Phantom 4 Pro Obsidian
- Kontroler z wyświetlaczem
- Cztery pary śmigieł
- Inteligentna bateria do drona
- Ładowarka
- Kabel zasilający
- Mocowania gimbala
- Kable USB OTG i Micro USB
- Karta Micro SD 16GB
- Walizka transportowa
- Instrukcja obsługi

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA:
- Waga razem z baterią:  1388 g
- Czas lotu:  30 minut
- Maksymalny zasięg:  7 kilometrów
- Jakość wideo:  4K 60fps
- Zasięg sensora:  30 metrów
- Wykrywanie przeszkód:  W pięciu kierunkach
- Kamera:  1-calowa, 20 megapikseli
- Migawka:  Regulacja ręczna
- Kodowanie Wideo:  Podwójne: H.264 i H.265
- Bateria:  5870mAh LiPo 4S
- Bateria kontrolera:  6000mAh Lipo 2S
- Obsługiwane formaty wideo:  MP4/MOV (AVC/H.264;HEVC/H.265)
- Obsługiwane formaty zdjęć:  JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
- Obsługiwane karty SD:  Micro SD, Maksymalnie: 128GB.
- Prędkość zapisu:  ≥15MB/s, klasa 10 lub UHS-1
- Ładowarka:  Napięcie: 17.4V, Moc: 100W

Parametry techniczne produktu Dron DJI Phantom 4 Pro+ Obsidian

ParametrWartość
Maks. masa startowa1388 g
Maks. prędkość lotu20 m/s
Maks. wysokość lotu6000 m.n.p.m
Maks. czas lotu30 min
Maks. prędkość wznoszenia6 m/s
Maks. prędkość opadania4 m/s
Zasięg kontrolera7000 m
Temperatura pracy0°C do 40°C
System satelitarnyGPS/GLONASS
System pozycjonowania optycznegoTAK
System unikania przeszkódTAK
Śledzenie obiektuTAK
Rozdzielczość kamery20 Mpx
Jakość nagrywania4K
GimbalTAK
Podgl. obrazu na urz. mobilnymTAK
Ocena: