Ochronny adapter rozszerzający Puluz do DJI Osmo Pocket 3

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 5906168433597

Producent: Puluz

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.00 zł
24.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu

Odkryj adapter ochronny do Osmo Pocket 3, który łączy w sobie wytrzymałość, prostotę użytkowania i wszechstronność. Wykonany z trwałego materiału ABS, nie tylko chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również oferuje łatwy montaż i demontaż. Dzięki dwóm otworom typu ”cold shoe” oraz otworowi na śrubę ¼-cala Twoja kamera staje się kompatybilna z różnorodnymi akcesoriami, takimi jak dodatkowe oświetlenie czy mikrofony. Co więcej, umożliwia również adaptację do statywów, uchwytów i selfie sticków. Został zaprojektowany, by przekształcać się w różne formy uchwytów, zwiększając tym samym funkcjonalność i dostosowanie do Twoich potrzeb.

mdronpl-ochronny-adapter-rozszerzajacy-puluz-do-osmo-pocket-3-02.jpg

Adapter ochronny Puluz został stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS wyróżnia się trwałością i odpornością na codzienne zużycie, zapewniając niezawodną ochronę Twojego urządzenia. Został skonstruowany w taki sposób, by w żaden sposób nie zakłócać pracy kamery, co sprawia, że bez przeszkód możesz korzystać ze wszystkich jej funkcji.

Zapomnij o skomplikowanych procesach montażu i skup się na tworzeniu! Adapter ochronny Puluz umożliwia błyskawiczne i intuicyjne umieszczenie kamery Osmo Pocket 3, co pozwala na bezproblemową instalację oraz demontaż, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu Twoja kamera jest zawsze gotowa do akcji, a Ty zyskujesz więcej czasu na łapanie niezapomnianych chwil!

mdronpl-ochronny-adapter-rozszerzajacy-puluz-do-osmo-pocket-3-03.jpg

Adapter PULUZ otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości, wyposażając Twoją kamerę Osmo Pocket 3 w dodatkowe otwory typu "cold shoe" dla akcesoriów, takich jak oświetlenie czy mikrofony, oraz 1/4-calowy otwór na śrubę, umożliwiający łatwe połączenie z różnymi akcesoriami. Dostosowuj swoje urządzenie do statywów, uchwytów, selfie sticków, a nawet do klipsów i uchwytów specjalistycznych – z adapterem PULUZ Twoja kamera staje się tak wszechstronna, jak tylko potrzebujesz!

W zestawie:

- Prosta ramka x 1

- Ruchoma podstawa x 1

- Krótka śruba x 1

Specyfikacja:

- Producent: Puluz

- Model: PU899B

- Materiał: ABS

- Kompatybilność: DJI Osmo Pocket 3