Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Blog

Najnowsze artykuły

Aktywacja DJI Care po 48 godzinach

2019-05-13 15:33:08
Aktywacja DJI Care po 48 godzinach - mdronpl-dji-care-aktywacja-48-godzin.jpg

Jak aktywować DJI Care Refresh w używanym dronie lub po upływie 48 godzin od rejestracji?? Masz używanego drona lub minęło 48 godzin od jego rejestracji?? Nie martw się, DJI Care też Ci przysługuje!!! W tym artykule, krok po kroku pokażemy Ci jak aktywować DJI Care w Twoim dronie.

Dron na prezent dla dziecka i dorosłego - jakie modele warte są uwagi?

2018-12-12 09:26:19
Dron na prezent dla dziecka i dorosłego - jakie modele warte są uwagi? - im1.png

Drony, czyli bezzałogowe statki latające, to urządzenia zdalnie sterowane za pomocą pilota. Stały się one popularne już kilka lat temu dzięki dużej różnorodności modeli dostępnych na każdą kieszeń. A dlaczego mogą stać się wspaniałym prezentem? Przede wszystkim to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a więc jeden tylko dron może stać się okazją do wspaniałej zabawy dla całej rodziny. Pozwala na odbywanie podniebnych lotów, wyścigów, pozwala ćwiczyć refleks i kompetencje motoryczne, opanować trudną sztukę koncentracji. A jeśli wybierzemy model z kamerą, możemy nagrać film z podniebnych wyczynów. Możliwości zabawy są ogromne i prawie niewyczerpane.

Jaki gimbal wybrać - modele godne polecenia

2019-01-28 11:36:22
Jaki gimbal wybrać - modele godne polecenia - gimbal[1].jpg

Technologia mechanicznej stabilizacji obrazu, opracowana na potrzeby bezzałogowych lotów dronami, została zaadaptowana na potrzeby użytkowników smartfonów i lustrzanek. Teraz każdy z nas może robić perfekcyjne, stabilne filmy i zdjęcia. Bez męczenia ręki czy kręgosłupa. Gimbale i stabilizatory doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i na wszelkiego rodzaju wycieczkach czy na wakacjach - mają niewielkie rozmiary i są lekkie, a więc łatwo je przenosić i przewozić, choćby w plecaku.

Jaki dron do nauki latania?

2018-12-18 12:34:37
Jaki dron do nauki latania? - image1.png

Drony to urządzenia, które pierwotnie zostały stworzone jako sprzęt do wykorzystywania wojskowego. Obecnie są tak popularne, że stały się dostępne dosłownie dla każdego. To popularne, profesjonalne narzędzie do wykonywania zdjęć czy nagrywania filmów. Może także oczywiście służyć rozrywce. Należy pamiętać o tym, że jeżeli planujemy loty dronem rekreacyjnym, konieczne jest przestrzeganie prawa lotniczego. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z tymi urządzeniami, muszą pamiętać o zakupie odpowiedniego sprzętu do nauki. Jaki dron do nauki latania wybrać i czym się kierować? Poniżej przygotowaliśmy poradnik, z którego dowiesz się więcej.

1