Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Szkolenia kursy na świadectwo kwalifikacji operatora UAVO VLOS/BVLOS BSP drony bezzałogowe statki powietrzne RPAS

Szkolenia kursy na świadectwo kwalifikacji UAVO w MDRON.PL to kolejny krok na drodze rozwoju naszej firmy. Stworzona przez nas oferta skierowana jest do wszystkich miłośników dronów, którzy chcą wykonywać operacje powietrzne zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju. Jesteś klientem indywidualnym lub instytucjonalnym, zapraszamy Cię do skorzystania ze specjalnej oferty profesjonalnych kursów UAVO VLOS i BVLOS. Co oferujemy:

UAVO VLOS(Visual Line of Sight):

To trzydniowe kompleksowe szkolenie dla osób prywatnych oraz firm, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia operacji powietrznych w zasięgu wzroku w celach komercyjnych. Program kursu oraz jego prowadzenie jest zgodne z wytycznymi ULC. Szkolenie kurs kończy się czwartego dnia egzaminem państwowym.

 

UAVO BVLOS(Beyond Visual Line of Sight):

Jest to pięciodniowe kompleksowe szkolenie, przeznaczone dla przyszłych operatorów dronów, którzy chcą wykonywać operacje powietrzne poza zasięgiem wzroku. Szkolenie kurs kończy się egzaminem państwowym. Program kursu oraz jego prowadzenie jest zgodne z wytycznymi ULC.

 

Wybierając szkolenie kurs UAVO w MDRON.PL, masz pewność, że zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami!!! Twoje zadnie, to skupić się w pełni na nauce.