Jak latać dronem DJI Mavic Mini?? – wszystko w sklep blog z dronami MDRON.PL

Dron DJI Mavic Mini – Poradnik dla początkujących – Wszystko co potrzebujesz wiedzieć

  Nowiutki model nowego drona DJI Mavic Mini, który waży jedynie 249 gramów, a równocześnie został wyposażony w 12-megapikselowy aparat kamerę, potrafi tworzyć wideo Quad HD 2,7 tys. pikseli. Najnowszy DJI Mavic Mini jest perfekcyjnym i idealnym FlyCam do codziennego latania użytku.

Dowiedz się jak prawidłowo wykonywać loty latać dronem DJI Mavic Mini

  Zaprojektowana przez producenta oraz zaimplementowana nowa funkcja Flight Tutorial wbudowana w nową aplikację mobilną DJI Fly, pozwoli Ci w trybie przyspieszonym przejść proces opanowania drona DJI Mavic Mini od zera do profesjonalisty. Przy pomocy aplikacji łatwo opanujesz powietrzne ewolucje manewry. Zagłębij się w aplikację DJI Fly i dowiedz się więcej o ustawieniach lotu, koniecznych wskazówkach bezpieczeństwa oraz o sposobach robienia fantastycznych zdjęć UAV.

Nowoczesna aplikacja DJI Fly App

  Najnowszy dron DJI Mavic Mini łączy się ze smartfonem przy pomocy nowej aplikacji DJI Fly, która zupełnie zmienia spojrzenie na dotychczasowe zdjęcia fotografię UAV. Bardzo elegancki i szczególnie intuicyjny interfejs użytkownika, dostarcza nowych funkcji, żeby umożliwić Ci od razu tworzenie nowych niesamowitych treści.

MDRON.PL dowiesz się jak wykonać ujęcia typu QuickShots

  Udostępniona przez DJI funkcja QuickShots pozwala uzyskać klipy filmy materiały, które wyglądają, jakby zostały zrobione przy pomocy hollywoodzkiego zestawu filmowo-fotograficznego, w zaledwie kilku prostych dotknięciach. W celu wykonania QuickShot:
1. Wystartuj i postaraj się zawisnąć co najmniej dwa metry nad ziemią.
2. Wybierz rodzaj QuickShot, który chcesz zrobić.
3. Ustaw wymaganą żądaną odległość lotu.
4. Wybierz obiekt dotykając bądź przeciągając ramkę wokół niego na ekranie.
5. Wciśnij przycisk „Start”.
Twój nowoczesny dron DJI Mavic Mini wykona wybrany przez Ciebie QuickShot. Po zakończeniu, aplikacja DJI Fly automatycznie utworzy 15-sekundowy film nagranie, które będziesz mógł natychmiast udostępnić w Twoich mediach społecznościowych.

Proces edycji i udostępniania

  Jeżeli masz zamiar dokonać edycji filmów przy pomocy aplikacji DJI Fly, na początek kliknij w przycisk „Album”. W następnym kroku stuknij w ikonę edycji w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji DJI Fly. Po wciśnięciu przycisku, na ekranie edycji pojawi się szeroka gama funkcji, w których będziesz miał dostęp do szerokiego spektrum szablonów, muzyki, efektów dźwiękowych, wielościeżkowej edycji wideo, edycji tekstu oraz wielu innych modyfikacji. Przy pomocy aplikacji możesz bardzo łatwo udostępniać swoją twórczość w mediach społecznościowych. Nowo opracowany i udostępniony edytor w aplikacji DJI Fly to doskonałe narzędzie do super szybkiej edycji oraz udostępniania swoich materiałów, bez względu na fakt, czy jest to ujęcie na Facebooku, Instagramie czy SkyPixel.

Powiemy Ci jak założyć zamontować osłony śmigieł w DJI Mavic Mini?

  Udostępnione przez producenta osłony śmigieł, zostały stworzone specjalnie dla początkujących pilotów operatorów dronów, a także dla osób, które latają lub zamierzają latać w wąskich przestrzeniach. Osłona śmigieł to dodatkowa ochrona  dla Twojego DJI Mavic Mini. Procedura montażu jest bardzo prosta:
1. Przechyl drona, a następnie włóż przednie podwozie drona do przedniej części osłony śmigieł.
2. Trzymając utrzymując poziom drona DJI Mavic Mini, należy włożyć tylne ramiona do tylnej części osłony.
3. Pamiętaj, żeby zablokować zatrzaski i to wszystko!!!
4. Zaznacz założenie osłon w aplikacji DJI Fly.
Bezwzględnie musisz pamiętać, że przy zainstalowanych zamontowanych osłonach śmigieł, dron waży więcej niż 250 gramów. Przed lotem, zawsze sprawdź lokalne przepisy dotyczące lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Aktualności