Regulator Hobbywing Eagle 20A

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 6938994402408

Producent: Hobbywing

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34.00 zł
43.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu

Hobbywing Eagle-20A to zaawansowany sterownik mikroprocesorowy do silników prądu stałego, który łączy doskonałe właściwości użytkowe z prostotą obsługi. Idealny do sterowania prędkością silników elektrycznych w rekreacyjnych modelach samolotów, modelach statków oraz technologii naziemnej, gdy zasilane są akumulatorami NiCd / NiMH i Li-poly / Li-ion. Sterownik wyposażony jest w liniowy stabilizator mocy BEC, który dostarcza zasilanie do odbiornika i serw z akumulatora napędowego, co znacząco upraszcza instalację i użytkowanie.

Hobbywing Eagle-20A jest kompatybilny z silnikami DC serii 280, 300, 380, 400, 480, które mogą być zasilane akumulatorami 2-3S LiPo / Li-ion lub 4-10 ogniwami NiCd / NiMH. Dzięki temu urządzenie jest niezwykle wszechstronne i może być stosowane w różnych modelach, od małych samolotów po modele statków. Sterownik wyposażony jest w liniowy stabilizator mocy BEC 5 V o obciążalności do 1 A, który zapewnia stabilne zasilanie dla odbiornika i serw. To rozwiązanie eliminuje potrzebę stosowania oddzielnego źródła zasilania, co upraszcza instalację i zwiększa niezawodność systemu.

Hobbywing Eagle-20A posiada zaawansowane zabezpieczenia, które chronią sterownik i silnik przed uszkodzeniem. Gdy temperatura sterownika osiągnie 110°C, urządzenie automatycznie ogranicza moc, aby zapobiec przegrzaniu. Dodatkowo sterownik ogranicza moc w przypadku, gdy napięcie akumulatora napędowego spadnie poniżej 3,0 V na ogniwo dla akumulatorów LiPo, co chroni akumulatory przed uszkodzeniem. W przypadku utraty sygnału sterującego sterownik automatycznie wycofuje gaz, co zapewnia bezpieczeństwo i ochronę modelu. Jeśli brak sygnału trwa dłużej niż 2 sekundy, silnik zostanie całkowicie wyłączony, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Sterownik Hobbywing Eagle-20A umożliwia łatwą regulację funkcji za pomocą zworki zwarciowej, co pozwala na szybkie i intuicyjne dostosowanie ustawień. Dodatkowo dźwiękowy sygnał błędu informuje o nieprawidłowym napięciu zasilania, zaniku sygnału przepustnicy oraz nieprawidłowym wyłączeniu sterowania przepustnicą, co ułatwia diagnostykę i rozwiązywanie problemów. Hobbywing Eagle-20A oferuje regulowane funkcje, takie jak hamulec śmigła (który można włączyć lub wyłączyć) oraz opcjonalny wybór typu baterii (Li-poly lub NiCd / NiMH). To sprawia, że sterownik można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika.

Specyfikacja:

- Producent: Hobbywing

- Model: HW80050000

- Rodzaj: prąd stały

- Prąd ciągły [A]: 20

- Maks. prąd szczytowy [A]: 25

- Artykuły NiXX: 4 - 10

- Artykuły LiXX: 2 - 3

- Napięcie BEC [V]: 5

- Prąd BEC [A]: 1

- Wymiary: 45 × 21 × 8 mm

- Waga [g]: 17

- Rozporządzenie: jednokierunkowa

- Hamulec: tak

- Wejście dla czujników: Nie

- Programowalny: tak