Silnik Hobbywing XeRun 3660 SD 3600kV G2 czarny

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 6938994419017

Producent: Hobbywing

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 383.00 zł
393.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Silnik Hobbywing XeRun 3660 SD o mocy 3600Kv to zaawansowane rozwiązanie dla entuzjastów modelarstwa, które oferuje niezwykłą wydajność i precyzyjną kontrolę. Dzięki trybowi pełnego czujnika oraz innowacyjnym technologiom ten silnik zapewnia niezrównaną płynność pracy i trwałość. Jest to pierwszy 4-biegunowy silnik ze wbudowanym chipem, który umożliwia regulatorowi prędkości rozpoznanie silnika jako produkt firmy HOBBYWING, tworząc kompleksowy system współpracujący w trybie czujnika przez cały czas. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się lepszą wydajnością i płynniejszą kontrolą. Warto jednak pamiętać, że pełna funkcjonalność trybu czujnika jest dostępna tylko w połączeniu ze sterownikami serii XeRun XR8.

Silnik wyposażony jest w technologię rozrządu turbo, która jest szeroko stosowana w wyścigach On-Road w skali 1/10. Technologia ta pozwala uwolnić najwyższą moc silnika, zwłaszcza w połączeniu z kontrolerami XeRun XR8, co przekłada się na doskonałe osiągi. Posuw mechaniczny w silniku można regulować w zakresie od 20° do 40° (domyślnie ustawiony na 30°). Dzięki temu silnik może spełniać różne wymagania dotyczące wydajności w zależności od rodzaju zastosowania, zarówno w kierunku zgodnym, jak i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Opatentowany „bezbłędny” czujnik Halla zapewnia stabilną pracę w trybie czujnikowym, wspierany przez dodatkowy, precyzyjny czujnik. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niezawodną i płynną pracą silnika. Innowacyjny 4-biegunowy magnes z 8-częściowym wirnikiem, znany jako „magnes z podziałką”, zapewnia wyjątkowo niski efekt „zębów” oraz niską pulsację momentu obrotowego. To rozwiązanie przekłada się na niespotykaną płynność prędkości obrotowej silnika.

Silnik został wykonany z podwójnie izolowanych uzwojeń wytrzymujących do 200°C, kleju o wysokiej wytrzymałości do 300℃, japońskich łożysk oraz blach stalowych powlekanych silikonem. Te materiały gwarantują doskonałe osiągi i długą żywotność silnika. Konstrukcja piasty dzwonów przednich i tylnych zmniejsza masę silnika, co wpływa na jego efektywność. Wirnik silnika ma kształt turbiny, co przyspiesza wewnętrzny obieg powietrza, skutecznie obniżając temperaturę i utrzymując silnik w niskiej temperaturze pracy. To rozwiązanie zapobiega przegrzewaniu i zwiększa trwałość urządzenia. Silnik G2 XeRun 3652/3660 w połączeniu z kontrolerem Hobbwing XeRun XR8 ESC tworzy idealnie dopasowany zespół napędowy, który charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym oraz płynną i liniową pracą. Dzięki temu zestawowi użytkownicy mogą cieszyć się niezrównaną precyzją i wydajnością.

Specyfikacja:

- Producent: Hobbywing

- Model: HW30401151

- Średnica [mm]: 36

- Długość [mm]: 62

- Waga [g]: 214

- Średnica wału [mm]: 5

- Prędkość wolta [obr/min / V]: 3600

- Prąd jałowy [A]: 4.1

- Li-Po [Sztuka]: 2 - 3

- Rezystancja wewnętrzna [mOhm]: 5,6

- Czas [°]: 20 - 40