Adapter bagnetowy K&F Concept M42/Nikon Z

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 6936069223798

Producent: K&F Concept

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 151.00 zł
151.00
usuń ze schowka
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Adapter bagnetowy K&F Concept to klucz do nowych połączeń aparatów i obiektywów różnych producentów. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu i trwałego stopu aluminium, gwarantuje trwałość, stabilność i precyzję działania. Prezentowany model umożliwia instalację obiektywu M42 na body z mocowaniem Nikon Z. Adapter zapewnia solidne połączenie i pełną manualną kontrolę. W zestawie etui ochronne przydatne podczas transportu.

Główne cechy produktu:

- adapter bagnetowy przeznaczony do pracy z aparatami i kamerami wyposażonymi w mocowanie Nikon Z

- szybki i wygodny montaż obiektywów M42 na aparatach z bagnetem Nikon Z

- solidny system blokady bagnetu

- wykonany z mosiądzu i trwałego stopu aluminium

- umożliwia ręczną regulację ostrości i wartości przysłony z poziomu obiektywu

- znacznik w postaci czerwonej kropki ułatwiający instalację

Nowe możliwości

Chcesz dać nowe życie swoim ulubionym obiektywom M42? Teraz to możliwe. Wybierając adapter bagnetowy K&F Concept zyskujesz możliwość połączenia obiektywów M42 z systemem Nikon Z. Ten niewielki pierścień otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wśród Twoich obiektywów Pentax, Praktica, Ricoh, Yashica lub Zenit jest taki, którego nie zastąpi żadne szkło z oferty marki Nikon? A może po prostu zmieniasz aparat? Adapter bagnetowy K&F Concept M42 / Nikon Z pozwoli stworzyć unikalne połączenia, które umożliwią robienie zdjęć na Twoich warunkach.

Wybór na lata

Wykonany z trwałego mosiądzu i aluminium, adapter K&F Concept zapewnia stabilność i precyzję działania w konfiguracji z najróżniejszymi aparatami Nikon Z i obiektywami M42. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów i starannemu wykonaniu możesz mieć pewność, że połączone urządzenia pozostaną na swoim miejscu, a Twoje zdjęcia nie stracą na jakości.

Pełna kontrola

Korzystając z adaptera bagnetowego K&F Concept M42 / Nikon Z masz pełną kontrolę nad manualnymi ustawieniami obiektywu. Ręczne sterowanie daje Ci pełną kontrolę. Pierścienie obiektywu M42 połączonego z aparatem Nikon Z umożliwią zarówno regulację ostrości (w tym na nieskończoność), jak i zmianę wartości przysłony.

Specyfikacja:

- model: adapter bagnetowy K&F Concept M42 / Nikon Z

- materiał: mosiądz / aluminium

- wymiary: 3,4 x ø6,7 cm

- waga: 120 g

Kompatybilność:

- obiektywy z mocowaniem M42 (stosowane m.in. w starszych obiektywach takich marek jak Pentax, Praktica, Ricoh, Yashica lub Zenit)

- aparaty z mocowaniem Nikon Z (m.in. Nikon Z30, Z50, Z50II, Z5, Z5II, Z6, Z6II, Z6III, Z7, Z7II, Z8, Z9, Zfc, Zf, ZR)

Zawartość zestawu:

- adapter bagnetowy K&F Concept M42 / Nikon Z

- etui ochronne

GPSR Dane przedstawiciela w UE: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Rudzka 65C 44-200 Rybnik Polska zgloszenia@innpro.pl

GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Shenzhen Zhuoer Photography Equipment Co.,LTD Lilang Avenue 12th Building / 3rd Floor Longgang Shenzhen Guangdong Chiny aliceye@kfconcept.com