Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron rekreacyjny Syma X22W biała

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Syma

Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

 

Dron rekreacyjny Syma X22W to nowy dron z rodziny mini dronów, którego lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Dron Syma X22W dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw ABS jest bardzo odporny na upadki i zderzenia. Elastyczne tworzywo, z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome.

Dron rekreacyjny Syma X22W posiada 6-osiowy system stabilizacji (żyroskop) , który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie. Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę z którą poradzi sobie praktycznie każdy i w ten sposób nabierze doświadczenia w lotach.

Dodatkowo dron ten został wyposażony w specjalne funkcje: Tryb Headless, Tryb zawisu, Planowanie lotu oraz Automatyczny start/lądowanie.

Tryb Headless umożliwia lot modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę.

Funkcja Tryb zawisu, to funkcja która pozwala na utrzymanie stałej wysokości bez dodatkowej kontroli. Po prostu załącz ją i puść drążek gazu, a dron zawiśnie w powietrzu.

Funkcja planowania lotu umożliwia zaplanowanie lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trasą na określonej wysokości.

Automatyczny start/lądowanie dzięki tej funkcji wystarczy naciśniąć jeden przycisk by dron sam wystartował lub bezpiecznie wylądował.

Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach. Ponadto diody informują nas także, o stanie naładowania akumulatora. Jeśli akumulator jest bliski wyczerpaniu to zaczynają migać i wtedy wiemy że musimy jak najszybciej lądować, a jeśli tego nie zrobimy to załaczy się funkcja Low-Voltage Protection i dron automatycznie wyląduje. 

Sterowanie dronem odbywa się za pomocą, profesjonalnego i nowoczesnego 4-kanałowego nadajnika 2,4GHz. bądż przez aplikację Syma Go ze smartfona.

Funkcja kontroli drona przez aplikację Syma Go umożliwia sterowanie dronem za pomocą telefonu (aplikacja jest dostępna na witrynie www.symatoys.com). Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery i drążki sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu.

Dron rekreacyjny Syma X22W wyposażona jest również w kamerę FPV o rozdzielczości 0.3MPx, która pozwala na bezpośrednią transmisję obrazu na ekran smartfona.

W skład zestawu wchodzi:

  • Dron rekreacyjny Syma X22W w kolorze białym
  • Pilot zdalnego sterowania 
  • Kabel USB do ładowania drona
  • Zapasowe śmigła
  • Instrukcja obsługi

 

Parametry techniczne produktu Dron rekreacyjny Syma X22W biała

ParametrWartość
Wymiary144 x 144 x 31 mm
Maks. czas lotu5-8 min
Zasięg kontrolera25 m
Rozdzielczość kamery300 px
Parametry akumulatora3,7V 400mAh LiPo
Czas ładowania akumulatora90 min
Ocena:

Produkty powiązane z produktem Dron rekreacyjny Syma X22W biała