Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Koszty przesyłki:

Przelew tradycyjny - 15zł 
Płatność online - 17zł
Pobranie - 24zł

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS do kamery Sony ActionCam

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Feiyu-Tech

564.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_5.jpg


Specjalnie zaprojektowany dla Sony ActionCam

Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS to nowa i ulepszona wersja znanego stabilizatora G4GS, który został stworzony specjalnie dla kamer sportowych Sony ActionCam z serii AS50 oraz FDR-X3000. Nowy model G5GS z kamerą Sony ActionCam to perfekcyjne połączenie, dzięki któremu stworzysz idealnie stabilny obraz wideo o bardzo wysokiej jakości. Przeprojektowany uchwyt na kamerę jest składany i zdejmowany, a zmodernizowana obudowa jest teraz odporna na zachlapania i deszcz. Gimbal posiada możliwość zainstalowania uchwytu oburęcznego, żeby jeszcze zwiększyć możliwości urządzenia.

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_6.jpg

Doskonałe połączenie mocy, precyzji oraz innowacji

Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS ma zainstalowane silniki bezszczotkowe, które gwarantują stabilizację na najwyższym poziomie. Gimbal stabilizator został wyposażony w bardzo łatwo zdejmowalny uchwyt, nowoczesny tryb nagrywania Time-Lapse, innowacyjny akumulator o wysokiej pojemności oraz wiele innych nowatorskich rozwiązań. Nie jest ważne jak ekstremalny materiał chcesz zarejestrować, bo gimbal stabilizator marki Feiyu-Tech na pewno stanie na wysokości zadania.

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_7.jpg

Jeszcze większy komfort użytkowania

Bardzo duża łatwość w użytkowaniu, to największa zaleta stabilizatora. Innowacyjne funkcje oraz tryby możesz zmieniać przy pomocy pojedynczego przycisku, a dotykowy joystick pozwala na super płynne sterowanie stabilizatorem. Takie nowoczesne rozwiązanie sprawia, że nagrywanie oraz obsługa gimbala możliwa jest za pomocą tylko jednej ręki. Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS ma możliwość pracy nawet do 7 godzin na jednym akumulatorze.

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_8.jpg


Niedościgniona jakość wykonania

Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co pozwoliło uzyskać niewielką wagę całkowitą, dzięki czemu komfort użytkowania stoi na najwyższym poziomie. Nawet w czasie długiej pracy ręka nie jest zmęczona. Odporność stabilizatora na zachlapania, pozwala na użytkowanie urządzenia, nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_9.jpg

Wiele, wiele trybów pracy

Oprócz podstawowych trybów pracy, takich jak obroty Pan czy Tilt, Feiyu-Tech G5GS oferuje Ci o wiele wiele więcej. Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS posiada możliwość obrotu obiektywu o 180 stopni w poziomie. Nowoczesny tryb autorotacji umożliwi wykonanie bardziej dynamicznych ujęć, bez konieczności wykorzystania dodatkowego sprzętu. Teraz możesz uchwycić niezwykłe momenty dzięki zastosowaniu funkcji Time-Lapse. Innowacyjna blokada ręczna pozwala na wybranie za pomocą jednego przycisku kąta nachylenia gimbala (funkcja może być używana w trzech podstawowych trybach pracy). Przy pomocy jednego przycisku włączysz tryb selfie, który obróci automatycznie kamerę o 180 stopni w Twoją stronę. Gimbal stabilizator ręczny Feiyu-Tech G5GS posiada również możliwość łatwego resetowania ustawień, w celu uzyskania właściwych parametrów kamery.

mdronpl_stabilizator_gimbal_reczny_feiyu_tech_g5gs_do_kamer_sportowych_sony_actioncam_10.jpg

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- gimbal G5GS
- 1 x akumulator 22650 mAh
- kabel microUSB
- usztywniana walizka

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA:

- Zakres przechylania 360 st.
- Zakres obrotu poziom 160 st.
- Zakres obrotu pion 360 st.
- Czas pracy do 7 godzin
- Waga: 314g (bez akumulatora i kamery)

 

Ocena: