Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Koszty przesyłki:

Przelew tradycyjny - 15zł 
Płatność online - 17zł
Pobranie - 24zł

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: DJI

4150.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_8.jpg

Twoja przygoda czeka

DJI Mavic Air został stworzony od podstaw, żeby towarzyszyć Ci w każdym miejscu, w czasie każdej podróży. Zupełnie nowa super konstrukcja pozwala na złożenie drona oraz nadajnika, a uzyskiwane osiągi najwyższej klasy dronów w połączeniu z kamerą 4K dostarczą Ci nieograniczonych możliwości eksploracji.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_9.jpg

Kamera z innej galaktyki

Nowa kamera w DJI Mavic Air z matrycą 1/2.3" CMOS oraz obiektywem f/2.8 potrafi nagrywać niezwykłe wideo w jakości 4K/30 fps z prędkością zapisu obrazu100 Mbps oraz wykonywać 12-megapikselowe zdjęcia. Kamera z łatwością obsługuje filmy typu slow-motion, z uwagi na możliwość nagrywania filmów HD 1080p/120 fps. Zupełnie nowe algorytmy HDR umożliwiają automatyczne uzyskanie parametrów ekspozycji, z panujących warunków oświetleniowych. Całość została zainstalowana na 3-osiowym gimbalu o niespotykanej dotąd dokładności i zakresem wibracji kątowej rzędu 0,005°.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_10.jpg

Niesamowite 32-megapikselowe panoramy sferyczne!!!

Oprócz nieziemskich poziomych, pionowych oraz 180-stopniowych zdjęć panoramicznych, DJI Mavic Air pozwala na wykonywanie panoram sferycznych. W niespełna 8 sekund DJI Mavic Air połączy 25 zdjęć, co pozwoli Ci uzyskać 32-megapikselowe panoramy sferyczne. Teraz możesz podziwiać panoramy sferyczne, w całej okazałości, przy użyciu gogli DJI Goggles.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_11.jpg

Nowe inteligentne funkcje

DJI Mavic Air posiada w sobie znane z innych modeli inteligentne funkcje. Funkcja Active Track posiada teraz możliwość rozpoznawania do 16 obiektów jednocześnie, z których to Ty wybierasz właściwy za jednym dotknięciem ekranu. DJI Mavic Air śledzi teraz cele z jeszcze większą precyzją, niż we wcześniejszych modelach. Nie ma znaczenia czy są one w biegu, skaczą czy jadą na rowerze. Znana już funkcja TapFly daje Ci możliwość polecieć w dowolne miejsce na ekranie z wybraną prędkością. W trybie Quickshot DJI Mavic Air poleci w określony sposób, żeby wykonać niezwykłe wideo, które natychmiast możesz udostępnić w mediach społecznościowych przy pomocy aplikacji DJI GO 4. Ultra nowoczesny tryb SmartCapture pozwala na startowanie, sterowanie, wykonywanie zdjęć oraz filmów przy pomocy gestów dłoni.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_12.jpg

Najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa

Całkowicie nowy system Flight Autonomy 2.0 w DJI Mavic Air składa się z 7 kamer, czujników podczerwieni, modułów IMU oraz procesorów, które wspólnie zbierają i przetwarzają informacje z otoczenia w celu uzyskania jak najbardziej precyzyjnego lotu oraz zawisu. Systemy o nazwie APAS (Advanced  Pilot Assistance Systems) pozwalają na ominięcie przeszkód na trasie przelotu przed i za dronem, poprzez tworzenie map 3D otoczenia i kalkulacje trasy lotu. Połączenie nowoczesnej technologi VIO (Visual Inertial Odometry) oraz zupełnie nowych algorytmów pozycjonujących, jeszcze bardziej zwiększa precyzję lotu i zawisu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Pozycjonowanie wizyjne pracuje teraz w zakresie od 0,5 do 30 metrów.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_13.jpg

Niewiarygodne osiągi

DJI Mavic Air potrafi rozpędzić się do 68,4 km/h w trybie Sport, a jego super nowoczesne akumulatory są wykonane ze specjalnego rodzaju litu o wysokiej gęstości. Dzięki temu DJI Mavic Air umożliwia teraz lot o długości do 21 minut. Wbudowane regulatory oparte na sterowaniu z orientacją wektora pola (FOC), zwiększyły wydajność silników. Zastosowanie zupełnie nowego systemu transmisji Wi-Fi, pozwala na przesyłanie obrazu na żywo w jakości 720p, na odległość nawet do 2 km.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_14.jpg

 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Mavic Air
- Kontroler
- Inteligentna bateria akumulator x3
- Ładowarka
- Para śmigieł wirników x6
- Osłony śmigieł wirników x1
- Kable do kontrolera(Lightning, micro USB, USB C)
- Futerał
- Zapasowe drążki kontrolera
- Hub ładowania
- Adapter akumulatora do Power-Bank
- Torba podróżna transportowa

 

 

Parametry techniczne produktu Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red

ParametrWartość
Maks. masa startowa430 g
Maks. prędkość lotu18 m/s
Maks. wysokość lotu5000 m.n.p.m
Maks. czas lotu21 min
Maks. prędkość wznoszenia4 m/s
Maks. prędkość opadania3 m/s
Zasięg kontrolera500 m
Temperatura pracy0°C do 40°C
System satelitarnyGPS/GLONASS
System pozycjonowania optycznegoTAK
System unikania przeszkódTAK
Śledzenie obiektuTAK
Rozdzielczość kamery12 Mpx
Jakość nagrywania4K
GimbalTAK
Podgl. obrazu na urz. mobilnymTAK

Osoby, które kupiły produkt Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red kupiły także