Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: DJI

4020.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_8.jpg

Twoja przygoda czeka

DJI Mavic Air został stworzony od podstaw, żeby towarzyszyć Ci w każdym miejscu, w czasie każdej podróży. Zupełnie nowa super konstrukcja pozwala na złożenie drona oraz nadajnika, a uzyskiwane osiągi najwyższej klasy dronów w połączeniu z kamerą 4K dostarczą Ci nieograniczonych możliwości eksploracji.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_9.jpg

Kamera z innej galaktyki

Nowa kamera w DJI Mavic Air z matrycą 1/2.3" CMOS oraz obiektywem f/2.8 potrafi nagrywać niezwykłe wideo w jakości 4K/30 fps z prędkością zapisu obrazu100 Mbps oraz wykonywać 12-megapikselowe zdjęcia. Kamera z łatwością obsługuje filmy typu slow-motion, z uwagi na możliwość nagrywania filmów HD 1080p/120 fps. Zupełnie nowe algorytmy HDR umożliwiają automatyczne uzyskanie parametrów ekspozycji, z panujących warunków oświetleniowych. Całość została zainstalowana na 3-osiowym gimbalu o niespotykanej dotąd dokładności i zakresem wibracji kątowej rzędu 0,005°.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_10.jpg

Niesamowite 32-megapikselowe panoramy sferyczne!!!

Oprócz nieziemskich poziomych, pionowych oraz 180-stopniowych zdjęć panoramicznych, DJI Mavic Air pozwala na wykonywanie panoram sferycznych. W niespełna 8 sekund DJI Mavic Air połączy 25 zdjęć, co pozwoli Ci uzyskać 32-megapikselowe panoramy sferyczne. Teraz możesz podziwiać panoramy sferyczne, w całej okazałości, przy użyciu gogli DJI Goggles.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_11.jpg

Nowe inteligentne funkcje

DJI Mavic Air posiada w sobie znane z innych modeli inteligentne funkcje. Funkcja Active Track posiada teraz możliwość rozpoznawania do 16 obiektów jednocześnie, z których to Ty wybierasz właściwy za jednym dotknięciem ekranu. DJI Mavic Air śledzi teraz cele z jeszcze większą precyzją, niż we wcześniejszych modelach. Nie ma znaczenia czy są one w biegu, skaczą czy jadą na rowerze. Znana już funkcja TapFly daje Ci możliwość polecieć w dowolne miejsce na ekranie z wybraną prędkością. W trybie Quickshot DJI Mavic Air poleci w określony sposób, żeby wykonać niezwykłe wideo, które natychmiast możesz udostępnić w mediach społecznościowych przy pomocy aplikacji DJI GO 4. Ultra nowoczesny tryb SmartCapture pozwala na startowanie, sterowanie, wykonywanie zdjęć oraz filmów przy pomocy gestów dłoni.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_12.jpg

Najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa

Całkowicie nowy system Flight Autonomy 2.0 w DJI Mavic Air składa się z 7 kamer, czujników podczerwieni, modułów IMU oraz procesorów, które wspólnie zbierają i przetwarzają informacje z otoczenia w celu uzyskania jak najbardziej precyzyjnego lotu oraz zawisu. Systemy o nazwie APAS (Advanced  Pilot Assistance Systems) pozwalają na ominięcie przeszkód na trasie przelotu przed i za dronem, poprzez tworzenie map 3D otoczenia i kalkulacje trasy lotu. Połączenie nowoczesnej technologi VIO (Visual Inertial Odometry) oraz zupełnie nowych algorytmów pozycjonujących, jeszcze bardziej zwiększa precyzję lotu i zawisu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Pozycjonowanie wizyjne pracuje teraz w zakresie od 0,5 do 30 metrów.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_13.jpg

Niewiarygodne osiągi

DJI Mavic Air potrafi rozpędzić się do 68,4 km/h w trybie Sport, a jego super nowoczesne akumulatory są wykonane ze specjalnego rodzaju litu o wysokiej gęstości. Dzięki temu DJI Mavic Air umożliwia teraz lot o długości do 21 minut. Wbudowane regulatory oparte na sterowaniu z orientacją wektora pola (FOC), zwiększyły wydajność silników. Zastosowanie zupełnie nowego systemu transmisji Wi-Fi, pozwala na przesyłanie obrazu na żywo w jakości 720p, na odległość nawet do 2 km.

mdronpl_dji_mavic_air_onyx_black_14.jpg

 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Mavic Air
- Kontroler
- Inteligentna bateria akumulator x3
- Ładowarka
- Para śmigieł wirników x6
- Osłony śmigieł wirników x1
- Kable do kontrolera(Lightning, micro USB, USB C)
- Futerał
- Zapasowe drążki kontrolera
- Hub ładowania
- Adapter akumulatora do Power-Bank
- Torba podróżna transportowa

 

 

Parametry techniczne produktu Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red

ParametrWartość
Maks. masa startowa430 g
Maks. prędkość lotu18 m/s
Maks. wysokość lotu5000 m.n.p.m
Maks. czas lotu21 min
Maks. prędkość wznoszenia4 m/s
Maks. prędkość opadania3 m/s
Zasięg kontrolera500 m
Temperatura pracy0°C do 40°C
System satelitarnyGPS/GLONASS
System pozycjonowania optycznegoTAK
System unikania przeszkódTAK
Śledzenie obiektuTAK
Rozdzielczość kamery12 Mpx
Jakość nagrywania4K
GimbalTAK
Podgl. obrazu na urz. mobilnymTAK
Ocena:

Osoby, które kupiły produkt Dron DJI Mavic AIR Fly More Combo-Flame Red kupiły także