Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Kamera sportowa DJI Osmo Action

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: DJI

Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

mdronpl-dji-osmo-action-7.jpg

Osmo Action to kamera wyposażona w podwójne ekrany, które pozwolą uchwycić wszystko za pomocą jednego przycisku. Wyrazisty przedni wyświetlacz pozwala bez wysiłku wykadrować ujęcie w dowolnych ustawieniach, natomiast tylny zapewnia krystaliczne czysty obraz. Ta wytrzymała, wszechstronna kamera jest wyposażona w zaawansowaną technologię, która pozwoli Ci poświęcić Twój czas wyłącznie na cieszenie się chwilą. Technologia RockSteady łączy EIS (elektroniczną stabilizację obrazu) ze złożonymi algorytmami, dostarczając stabilny, wolny od wstrząsów materiał filmowy bez względu na to, jak dynamiczne jest nagranie.

mdronpl-dji-osmo-action-8.jpg


Znaczące zwiększenie zakresu dynamiki materiału filmowego podczas nagrywania umożliwia tryb HDR. Ten tryb nagrywania zapewnia naturalne przejścia między obszarami oświetlonymi i ciemnymi, rejestrując szczegóły, które często są tracone w środowiskach o złożonym oświetleniu. Różnorodne funkcje fotografowania umożliwiają doskonałe uchwycenie ujęć w każdej sytuacji.

Uchwyć każdy epicki ruch z zapierającą dech w piersiach wyrazistością i szczegółowością, podczas korzystania z trybu Slow Motion w rozdzielczości 1080p i 240kl./s.  Nagrywaj gwiazdy z ręcznymi i półautomatycznymi ustawieniami, które pozwalają na naświetlenie do 120 sekund, idealne do uchwycenia nieba nocą. Funkcja Timelaps pozwoli Ci uchwycić wyjątkowe chwile w niezwykły sposób.

mdronpl-dji-osmo-action-10.jpg


Action OS jest niezwykle szybkim, interaktywnym systemem, który łączy wydajny, usprawniony interfejs użytkownika z trzema dostępnymi przyciskami w celu zapewnienia szybkiej i elastycznej obsługi. Włączanie zasilania, nagrywanie i ustawianie trybów pracy można wykonać w mgnieniu oka. Przycisk QS zapewnia łatwy i szybki dostęp do trybów i ustawień. Posiada on wiele możliwości, w tym opcje, które umożliwiają przełączanie między ekranem przednim i tylnym, zmianę trybów i wybieranie ustawień niestandardowych.


mdronpl-dji-osmo-action-11.jpg


Technologia SnapShot gwarantuje, że nigdy nie przegapisz ani jednego ważnego momentu. Naciśnij przycisk migawki, aby włączyć zasilanie i rozpocząć nagrywanie w mniej niż dwie sekundy. Jednokrotne naciśnięcie spustu migawki, gdy aparat znajduje się w trybie uśpienia lub jest wyłączony, powoduje włączenie zaprogramowanych trybów nagrywania.Pięć poleceń głosowych sprawia, że podstawowe funkcje, takie jak filmowanie, robienie zdjęć i wyłączanie urządzenia, nie wymagają żadnego wysiłku.

Dzięki wodoszczelnej uszczelce i hydrofobowej powłoce na tylnym ekranie dotykowym, Osmo Action jest wodoodporny na głębokościach do 11 metrów, co czyni go idealnym podwodnym towarzyszem. Obiektyw posiada trzy warstwy asferyczne, które skutecznie redukują odblaski i zniekształcenia, zapewniając krystalicznie czysty obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Powłoka ochronna, chroniąca przed odciskami palców na nasadce filtra obiektywu odpycha olej, wodę, brud i inne drobne cząsteczki, umożliwiając kontynuowanie filmowania, nawet w trudnych warunkach i w trudnym terenie. Z kolei uniwersalne akumulatory działają doskonale nawet w niskich temperaturach (do -10 stopni).

mdronpl-dji-osmo-action-12.jpg


Aplikacja DJI Mimo jest wyposażona jest w intuicyjne funkcje i narzędzia do edycji, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać możliwości Osmo Action. Szablony historii pozwalają Ci edytować i natychmiast dzielić się ekscytującymi wydarzeniami z Twojego życia w mediach społecznościowych.

Charakterystyka techniczna:
- masa: 134 g
- wymiary: 65 × 42 × 35 mm
- akumulator: 1300 mAh LiPo 3,85 V
- matryca: 1/2,3" CMOS, 12 MP
- obiektyw: przysłona f/2.8
- stabilizacja: EIS / RockSteady
- tryby operacyjne: Standard/Underslung/Flashlight
- ekrany: Tylny - 2.25", 325 ppi, 750 ±50 cd/m² Rozdzielczość 640×360px Przedni - 1.4", 300 ppi, 750 ±50 cd/m²
- tryby wideo:
  - C 4K (16:9): 60/50/48/30/25/24 kl./s
  - 4K (4:3): 30/25/24 kl./s
  - 2.7K (16:9): 60/50/48/30/25/24 kl./s
  - 2.7K (4:3): 30/25/24 kl./s
  - 1080p: 240/200/120/100/60/50/48/30/25/24 kl./s
  - 720p: 240/200 kl./s

W skład zestawu wchodzi:

- kamera DJI Osmo Action

- płaskie oraz zakrzywione mocowanie samoprzylepne

- mocowanie Quick-Release

- akumulator oraz obudowa na akumulator

- śruba mocująca

- kabel USB-C