Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Moduł programujący ESC Hobbywing Bluetooth OTA

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Hobbywing

260.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

Moduł programujący OTA marki Hobbywing umożliwia wygodną regulację parametrów Twojego ESC i zapewnia dostęp do danych związanych z jego pracą w czasie rzeczywistym. Bezprzewodowo łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Dedykowana aplikacja HW Link jest przyjazna użytkownikom i sprawia, że korzystanie z urządzenia okazuje się niezwykle proste. Moduł jest przy tym lekki i poręczny. Wyróżnia go także szeroka kompatybilność z różnego rodzaju regulatorami bezszczotkowymi.

mdronpl-modul-programujacy-esc-hobbywing-bluetooth-ota-03.jpg

Za pomocą modułu programującego Hobbywing z łatwością połączysz swój regulator ze smartfonem bezprzewodowo. Aby zyskać dostęp do wszystkich przydatnych funkcji urządzeń, zainstaluj najnowszą wersję aplikacji HW Link. Intuicyjny interfejs umożliwia prostą i wygodną regulację parametrów. Teraz Twój ESC może pracować dokładnie tak, jak chcesz!

To nie koniec Twoich możliwości! Moduł programujący OTA w czasie rzeczywistym zapisuje dane dotyczące statusu systemu zasilania i przechowuje je w swojej pamięci. Aby zyskać do nich dostęp, po prostu uruchom aplikację HW Link. Zasięg działania urządzenia wynosi do 5 m - to wystarczająco dużo, aby zapewnić Ci wymarzoną swobodę. Uwaga: aby korzystać z zapisu danych w czasie rzeczywistym, stosuj regulator, który obsługuje tę funkcję.

mdronpl-modul-programujacy-esc-hobbywing-bluetooth-ota-04.jpg

Już nie musisz podłączać swoich urządzeń do komputera, aby zaktualizować oprogramowanie. Moduł programujący Hobbywing umożliwia przeprowadzanie aktualizacji ESC z poziomu aplikacji HW Link. Wystarczy, że sięgniesz po telefon! Dzięki temu jeszcze łatwiej pobierzesz najnowszą wersję oprogramowania i zaoszczędzisz czas.

Moduł programujący OTA łączy się z telefonem za pomocą Bluetooth. To oznacza, że nie zaburza działania Wi-Fi lub danych komórkowych. Nie wpływa też na wymagania sieciowe innych aplikacji. Podczas stosowania modułu programującego marki Hobbywing możesz więc bez przeszkód używać smartfona i korzystać z Internetu.

mdronpl-modul-programujacy-esc-hobbywing-bluetooth-ota-05.jpg

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę użytkowania. Lekkie i poręczne - jego przechowywanie i transport nie sprawią Ci problemu. Z łatwością zmieścisz je w torbie lub plecaku i zabierzesz wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne. Moduł został też wyposażony w niewielki przycisk RESET, za pomocą którego szybko przywrócisz ustawienia fabryczne.

Produkt wyróżnia się szeroką kompatybilnością, dzięki czemu daje Ci mnóstwo możliwości zastosowania. Doskonale współpracuje z wybranymi modelami bezszczotkowych ESC z serii XERUN, EZRUN, PLATINUM i SEAKING. Aby upewnić się, czy określony regulator obsługuje moduł programujący OTA, sprawdź jego parametry techniczne, które znajdziesz w instrukcji użytkownika lub na oficjalnej stronie producenta.

Charakterystyka techniczna:

- producent: Hobbywing

- nazwa: OTA Programmer

- model: HW30850400

- napięcie robocze: 5-12,6 V

- obsługiwana wersja: Bluetooth ≥4.0

- zasięg: 0-5 m (otwarta przestrzeń)

- wymiary: 30 x 25,5 x 8,5 mm

- waga: 10,2 g

- kompatybilność: Wybrane modele ESC z serii XERUN, EZRUN, PLATINUM i SEAKING