Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: DJI

1662.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Nagrywaj doskonałej jakości dźwięk niemal w każdej sytuacji. Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic zapewni Ci krystalicznie czyste, naturalne brzmienie i wysoką odporność na zakłócenia. Gwarantuje bezprzewodową transmisję do 250 m i oferuje do 14 godzin wbudowanej pamięci. Jego czas pracy sięga 15 godzin (z etui ładującym). Produkt wyróżnia się także szeroką kompatybilnością i lekką, przenośną konstrukcją. Umożliwia nagrywanie 2-kanałowe - świetnie nada się również do rejestrowania wywiadów. W skład zestawu wchodzą 2 nadajniki, odbiornik oraz etui ładujące.

mdronpl-bezprzewodowy-system-transmisji-audio-dji-mic-04.jpg

Z DJI Mic możesz profesjonalnie rejestrować dźwięk i cieszyć się niemal nieograniczoną swobodą w procesie postprodukcji. Urządzenie świetnie odwzorowuje tony w szerokim zakresie częstotliwości i wyróżnia się wysoką wiernością odtwarzania. Zapomnij o nieprzyjemnych zgrzytach i sztucznym, nienaturalnym brzmieniu! Co więcej, dzięki 2 nadajnikom w zestawie DJI Mic pozwala na nagrywanie 2-kanałowe. Z powodzeniem wykorzystasz go podczas pracy nad wywiadem lub podcastem! Możesz też nagrać każdy kanał na oddzielną ścieżkę lub połączyć je razem.

mdronpl-bezprzewodowy-system-transmisji-audio-dji-mic-05.jpg

Teraz możesz bez przeszkód nagrywać nawet w wyjątkowo złożonych scenariuszach. DJI Mic pozwala cieszyć się szybkim połączeniem bezprzewodowym o zasięgu do 250 m. Za jego niezawodność odpowiada najnowsza technologia kodowania. Nie musisz też obawiać się opóźnień ani zakłóceń. Ulepszony system transmisji i pasmo przenoszenia 2,4 GHz gwarantują stabilny przesył nawet w takich miejscach jak biuro, dworzec kolejowy czy centrum handlowe. Uwolnij się od kabli i zyskaj niemal nieograniczoną swobodę!

mdronpl-bezprzewodowy-system-transmisji-audio-dji-mic-06.jpg

Wygodne ładowanie i przechowywanie najważniejszych urządzeń? To możliwe! W zestawie znajdziesz praktyczne etui, które oferuje wystarczająco dużo miejsca na odbiornik i oba nadajniki, a jednocześnie jest na tyle niewielkie, że bez problemu zmieścisz je w plecaku lub torbie. Umożliwia nie tylko ładowanie urządzeń, ale też ich bezpieczny transport. Dzięki niemu możesz także cieszyć się szybkim, bezproblemowym parowaniem. Po przeprowadzeniu wstępnej konfiguracji nadajniki i odbiornik będą automatycznie łączyć się z kamerą czy telefonem po wyjęciu z etui.

DJI Mic pozwoli Ci pracować tak długo, jak potrzebujesz. Wchodzący w skład zestawu odbiornik będzie Ci służyć nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu, a nadajniki przez około 5,5 godziny. Ponadto za pomocą etui możesz wydłużyć ten czas do 15 godzin! Chcesz sprawdzić poziom naładowania urządzeń? Wystarczy, że zerkniesz na ekran dotykowy odbiornika, który pozwala też wygodnie zmieniać kanał, dostosowywać ustawienia i korzystać z różnych funkcji. Co więcej, oba nadajniki oferują do 14 godzin pamięci wewnętrznej, możesz więc bez obaw nagrywać swoje materiały.

mdronpl-bezprzewodowy-system-transmisji-audio-dji-mic-07.jpg

Na co dzień korzystasz z kilku urządzeń wyposażonych w różne porty? Żaden problem - DJI Mic będzie do nich pasować! Wchodzący w skład zestawu odbiornik został wyposażony w interfejsy USB-C, Lightning i TRS 3,5 mm, co oznacza, że jest kompatybilny z większością popularnych modeli kamer, smartfonów czy laptopów. Urządzenie jest też niezwykle proste w montażu. Za pomocą adaptera zimna stopka bez problemu przymocujesz je do lustrzanki cyfrowej (DSLR), aparatu bezlusterkowego lub uchwytu na telefon.

mdronpl-bezprzewodowy-system-transmisji-audio-dji-mic-08.jpg

Uwolnij ręce i zyskaj większą swobodę podczas nagrywania. Każdy nadajnik został wyposażony w specjalny klips, za pomocą którego możesz wygodnie przypiąć go na przykład do koszulki lub płaszcza. W skład zestawu wchodzą też magnetyczne uchwyty, które również umożliwiają przymocowanie urządzeń do ubrania. Transmitery są przy tym wyjątkowo lekkie. Każdy z nich waży tylko około 30 g - nie obawiaj się, że będą stanowić nadmierne obciążenie!

DJI Mic sprosta każdemu wyzwaniu, jakie przed nim postawisz. Nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach. Wchodząca w skład zestawu osłona przeciwwietrzna pozwoli uzyskać czysty dźwięk nawet w hałaśliwym otoczeniu lub na dworze, a wielopoziomowa regulacja wzmocnienia w zakresie od -12 dB do 12 dB umożliwia znalezienie optymalnych ustawień niemal w każdej sytuacji. Na uwagę zasługuje także funkcja Safety Track. Aby dać Ci pewność, że w razie ewentualnych problemów nie stracisz swoich materiałów, DJI Mic nagrywa dodatkową ścieżkę o głośności -6 dB, która stanowi kopię zapasową.

W skład zestawu wchodzi:

- 2x nadajnik

- Odbiornik

- Etui ładujące

- Adapter gorącej stopki

- 2x uchwyt magnetyczny

- Adapter lightning

- Adapter USB-C

- 2x osłona na mikrofon

- Pokrowiec na mikrofon

- Kabel do ładowania

- Kabel audio 3,5 mm TRS

Charakterystyka techniczna:

Nadajnik:

- Model: AST01

- Wymiary: 47,32 × 30,43 × 20,01 mm

- Waga: 30 g

- Zużycie energii: 200 mW

- Tryb bezprzewodowy: GFSK 1 Mb/s i 2 Mb/s

- EIRP: 17,5 dBm

- Częstotliwość działania: 2400-2483,5 MHz

- Typ akumulatora: Lipo BHX211-320-3.85

- Pojemność (mAh): 320 mAh

- Pojemność (Wh): 1,233 Wh

- Napięcie akumulatora: 3,85 V

- Temperatura ładowania: 5°C - 45°C

- Temperatura pracy: -10°C - 45°C

- Czas ładowania: Ok. 1 h

- Czas pracy: Ok. 5,5 h

Odbiornik

- Model: ASR01

- Wymiary: 47,44 × 32,21 × 17,35 mm

- Waga: 24,9 g

- Zużycie energii: 200 mW

- Tryb bezprzewodowy: GFSK 1 Mb/s i 2 Mb/s

- EIRP: 18,5 dBm

- Częstotliwość działania: 2400-2483,5 MHz

- Typ akumulatora: Lipo BHX211-320-3.85

- Pojemność (mAh): 320 mAh

- Pojemność (Wh): 1,23 Wh

- Napięcie akumulatora: 3,85 V

- Temperatura ładowania: 5°C - 45°C

- Temperatura pracy: -10°C - 45°C

- Czas ładowania: Ok. 1 h

- Czas pracy: Ok. 5 h

Etui ładujące

- Model: ASB01

- Wymiary: 103,06 × 61,87 × 41,50 mm

- Waga: 162,2 g

- Zużycie energii:

 - 60 mW (bez ładowania innych modułów);

 - Ładowanie 1 modułu (2500 mW);

 - Ładowanie 2 modułów (5100 mW);

 - Ładowanie 3 modułów (7900 mW);

- Typ akumulatora: Lipo 113248

- Pojemność (mAh): 2600 mAh

- Pojemność (Wh): 10 Wh

- Napięcie akumulatora: 3,87 V

- Temperatura ładowania: 5°C - 45°C

- Temperatura pracy: -10°C - 45°C

- Czas ładowania: Ok. 1,5 h

- Czas pracy: Pełne naładowanie do dwóch razy

Sprzedający informuje, że produkt stanowi towar sprowadzany na specjalne zamówienie klienta oraz służy zaspakajaniu zindywidualizowanych potrzeb klienta, z tego też powodu, zgodnie z postanowieniami art. 38. pkt. 3) ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach wyłączone jest prawo konsumenta do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyn.
Jednocześnie sprzedający informuje, że w razie gdyby na wniosek klienta dopuścił możliwość wymiany zakupionego towaru na inny, naruszenie folii ochronnych, plomb fabrycznych, czy innych zabezpieczeń producenta na towarze wyłączy prawo do wymiany towaru, a dodatkowo kupujący utraci uprawnienia z gwarancji udzielanej przez producenta.