Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 2

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

EAN: 4895251601870

Producent: EcoFLow

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1151.00 zł
1151.00
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Zadbaj o niezawodne źródło zasilania dla swoich urządzeń. Przenośna stacja EcoFlow RIVER 2 wyróżnia się pojemnością 256 Wh i może dostarczać energię większości popularnych sprzętów. Jej moc wyjściowa sięga 300 W, a dzięki technologii X-Boost poradzi sobie nawet w wypadku 600 W. Produkt obsługuje też szybkie ładowanie - aby naładować go do 100%, wystarczy około 60 minut! Co więcej, stacja jest zaskakująco lekka i przenośna, a jej wygodną obsługę umożliwia dedykowana aplikacja.

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-04.jpg

Nieważne, jakim urządzeniom chcesz dostarczać energię - RIVER 2 Cię nie zawiedzie! Moc wyjściowa stacji wynosi do 300 W (gniazdko AC). Możesz też skorzystać z technologii X-Boost, dzięki której produkt poradzi sobie nawet ze sprzętem o mocy do 600 W. Wszystko to sprawia, że RIVER 2 pozwala zasilać większość powszechnie używanych urządzeń takich jak laptop, lampa czy blender.

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-05.jpg

Przekonaj się, jak szybko Twoja stacja może być znów gotowa do pracy. RIVER 2 obsługuje szybkie ładowanie - za pomocą gniazdka AC do 100% naładujesz ją już w około godzinę! Wybierasz się na wyprawę w teren? A może planujesz podróż kamperem? Podłącz stację do ładowania i zajmij się pakowaniem bagażu. Zanim skończysz, RIVER 2 będzie w pełni gotowa, aby Ci służyć!

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-07.jpg

Ładuj swoją stację tak, jak chcesz. RIVER 2 obsługuje aż 4 sposoby ładowania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w różnych scenariuszach. Możesz na przykład podłączyć ją do gniazdka AC lub użyć ładowarki samochodowej. Istnieje też możliwość korzystania z ogólnodostępnej, ekologicznej energii słonecznej - za pomocą paneli fotowoltaicznych naładujesz stację w około 3 godziny. RIVER 2 oferuje też zupełnie nowy sposób ładowania przez USB-C.

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-08.jpg

RIVER 2 to doskonała inwestycja na lata - będzie świetnie Ci służyć przez długi czas. Została wyposażona w ulepszony akumulator LFP, który wyróżnia się imponującą żywotnością. Dzięki niemu możesz całkowicie naładować i rozładować stację nawet 3000 razy! To przekłada się na około 10 lat użytkowania. Ponadto zastosowanie ogniw LFP gwarantuje wydajną i bezpieczną pracę urządzenia - nawet przy wysokich temperaturach. Za niezawodne działanie akumulatora odpowiada też zaawansowany system BMS.

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-09.jpg

Wybierasz się na piknik? Organizujesz grilla? A może planujesz wycieczkę pod namiot? Zabierz RIVER 2 ze sobą i ciesz się wygodnym dostępem do prądu, gdziekolwiek się znajdziesz! Nowa stacja EcoFlow jest aż o 30% lżejsza niż urządzenia poprzedniej generacji - waży zaledwie około 3,5 kg. Została też wyposażona w praktyczny uchwyt, który znacznie ułatwia jej przenoszenie.

mdronpl-przenosna-stacja-zasilania-ecoflow-river-2-10.jpg

Niektórych sytuacji nie da się przewidzieć, ale można się na nie przygotować. Stacja EcoFlow RIVER 2 przyda Ci się również do zasilania awaryjnego - może pełnić funkcję EPS. To oznacza, że jeśli nastąpi przerwa w dostawie prądu, produkt w około 30 ms zacznie dostarczać energię podłączonym sprzętom, na przykład aparatowi CPAP, lampie lub akwarium. Dzięki temu masz pewność, że urządzenia, na których pracy Ci zależy, będą działać niemal w każdej sytuacji!

Teraz możesz wygodnie kontrolować swoją stację zasilania na odległość. Wystarczy skorzystać z aplikacji EcoFlow, którą znajdziesz na przykład w sklepie App Store lub Google Play. Za jej pomocą w prosty sposób sprawdzisz poziomy naładowania, dostosujesz ustawienia i zmienisz prędkości ładowania. RIVER 2 łączy się ze smartfonem przez Bluetooth lub Wi-Fi. Z EcoFlow wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki!

W zestawie:

- Stacja zasilania RIVER 2

- Kabel do ładowania AC

- Kabel do ładowania za pomocą ładowarki samochodowej

- Przewodnik Szybki Start

Specyfikacja:

- Producent: EcoFlow

- Model: RIVER 2

- Pojemność: 256 Wh

- Waga: Ok. 3,5 kg

- Wymiary: Ok. 245 x 214 x 142 mm

- Wejście AC: 220-240 V~ 50/60 Hz, 8 A maks.

- Wejście DC: 11-30 V 110 W, 8 A maks.

- Wejście / wyjście USB-C: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V 3 A, 60 W maks.

- Wyjście USB-A: 5 V 2,4 A 12 W maks. (na każdy port)

- Wyjście DC: 12,6 V 8 A, 100 W maks.

- Wyjście AC: Czysta fala sinusoidalna, łącznie 300 W (przepływ 600 W), 230 V~ 50/60 Hz

- Ogniwo akumulatora: LFP

- Żywotność: 80% pojemności po 3000 cykli ładowania

- Temperatura rozładowania: Od -10°C do 45°C

- Temperatura ładowania: Od 0°C do 45°C

- Optymalna temperatura pracy: Od 20°C do 30°C

- Temperatura przechowywania: Od -10°C do 45°C (optymalnie od 20°C do 30°C)

- Aplikacja: EcoFlow

- Łączność: Wi-Fi, Bluetooth