Etui LiteChaser Polarpro dla iPhone 14 Pro

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: PolarPro

178.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Zadbaj o niezawodną ochronę swojego iPhone’a 14 Pro i ułatw sobie nagrywanie filmów. Etui LiteChaser Polarpro zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i doskonale pasuje do kształtu telefonu. Wyróżnia się także kompatybilnością z MagSafe. Co więcej, akcesorium umożliwia bezproblemowy montaż filtrów LiteChaser Pro 13 / 14 lub wybranych obiektywów Moment M-Series.

Etui LiteChaser zostało stworzone z myślą o osobach, które często wykorzystują swojego iPhone’a do nagrywania filmów i robienia zdjęć. Akcesorium jest kompatybilne z filtrami LiteChaser Pro 13 / 14, możesz więc uzyskiwać satysfakcjonujące rezultaty nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Produkt pozwala też zamontować dodatkowy obiektyw Moment M-Series.

Do wykonania etui zastosowano najwyższej jakości materiały – przykładowo, mocowanie filtrów / obiektywów powstało z trwałego aluminium. Akcesorium idealnie pasuje do kształtu iPhone’a 14 Pro i zapewnia mu skuteczną ochronę przed uszkodzeniem. Jest też kompatybilne z MagSafe, możesz więc wygodnie ładować swój telefon. W skład zestawu wchodzi również smycz na nadgarstek.

W zestawie:

- Etui

- Smycz na nadgarstek

Specyfikacja:

- Producent: Polarpro

- Model: IP14-PRO-BLK

- Kolor: Czarny

- Kompatybilność: iPhone 14 Pro