Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

EAN: 6941565965387

Producent: DJI

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 724.00 zł
724.00
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Zyskaj niewiarygodną stabilizację obrazu w smartfonie z DJI Osmo Mobile 6. Stabilizator wyróżnia składana i kompaktowa konstrukcja oraz automatyczne uruchamianie tuż po rozłożeniu. Dzięki temu niemal od razu rozpoczniesz nagrywanie lub zrobisz doskonałe zdjęcie i nie przegapisz żadnej chwili. Ze wbudowanym wysięgnikiem zyskasz dodatkowe atuty podczas tworzenia dynamicznych ujęć lub robienia selfie, a szereg funkcji i wsparcie w postaci poradników pomoże Ci w stworzeniu wyjątkowych materiałów. Zyskaj jeszcze więcej możliwości dzięki aplikacji DJI Mimo, wykorzystaj wyobraźnię i nagrywaj to, czego zapragniesz.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-07.png

Zabierz swój DJI Osmo Mobile 6 w ekscytujące podróże i uchwyć każdy moment. Kompaktowa i składana konstrukcja sprawi, że bez trudu zmieści się on nawet w niewielkim plecaku, będąc zawsze pod ręką. Magnetyczny uchwyt na telefon pozwoli w kilka sekund zamontować w nim smartfon i swobodnie rozpocząć nagrywanie. DJI Osmo Mobile 6 zachwyca użytkowników funkcjonalnością, ale również ulepszonym designem, nowoczesną sylwetką i wyjątkowym kolorem Platinum Gray, odpornym na zabrudzenia. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przypadkowemu upuszczeniu urządzenia, a ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodną obsługę.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-08.png

Skorzystaj z jednego z czterech trybów nagrywania, by ułatwić sobie tworzenie znakomitych materiałów filmowych. Wybierz tryb Follow do nagrywania filmów do góry, na dół i po przekątnej. Gimbal zachowuje w nim stabilność na osi roll i podąża za ruchami stabilizatora na osiach tilt i pan. Tilt Lock pozwala na okrążanie obiektów i nagrywanie w poziomie, podążając za ruchami gimbala w osi pan. FPV pozwoli na dynamiczne ujęcia z widoku pierwszej osoby, a spin shot pozwala na kontrolę obrotów kamery za pomocą joysticka, by móc tworzyć dynamiczne ujęcia push i pull, a także do wykonywania ruchów pod dużym kątem.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-09.png

Dzięki dodatkowym funkcjom DJI Osmo Mobile 6 stanie się narzędziem do zadań specjalnych, gdy tylko będziesz go potrzebować. Z funkcją Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse zapanujesz nad czasem i przestrzenią tworzonego materiału i połączysz najważniejsze momenty w jeden płynny film. Dynamic Zoom pozwoli na rozciąganie i zawężanie się obrazu, wykorzystując tryby Move in i Move Out. Z Gesture Control wykonasz selfie czy rodzinną fotkę za pomocą ruchu swojej ręki. Panorama w trzech trybach 3x3, 240° i CloneMe pozwoli na uchwycenie każdego krajobrazu na zjawiskowym zdjęciu.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-10.png

Active track 6.0 będzie niezawodnie podążać za obiektem, utrzymując go w centrum kadru, nawet jeśli jest on zasłonięty w scenach wieloosobowych. Kamera smartfona bez trudu będzie śledzić nawet nieprzewidywalne ruchy, jak pokaz tańca, zabawy z pupilem czy sportowe emocje z DJI Osmo Mobile 6 utrzyma kamerę w centrum akcji! DJI Osmo Mobile 6 sprawdzi się dla każdego, kto prowadzi własny vlog, dostarczając komplet pomocnych narzędzi i rozwiązań. Co więcej, od teraz masz także możliwość śledzenia obiektu podczas korzystania z funkcji zoom. Dzięki temu uzyskasz bogatsze efekty wizualne i zachwycający akcent kinowy. Dodatkowo, gdy obiekt opuści kadr, gimbal znajdzie go ponownie i będzie podążać za nim przez automatyczne powiększenie i ruchy gimbala, co zapewnia ciągłe i płynne nagranie.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-11.png

Stwórz profesjonalny materiał nawet bez doświadczenia, dzięki pojawiającym się samouczkom. Pomogą Ci one zapanować nad każdą funkcją i rozpoczęcie nagrywania bez żadnych przeszkód. Za dopasowanie sekwencji ujęć będzie odpowiadać dedykowany tryb Shot Guides, który automatycznie rozpozna określony scenariusz i podpowie najlepsze rozwiązanie. Kolejnym dodatkiem będzie aplikacja LightCut, która dodatkowo pozwoli Ci edytować materiały za jednym kliknięciem, wykorzystując do tego sztuczną inteligencję. Z LightCut edycja jest wyjątkowo prosta i przyjazna użytkownikom, co znacznie ułatwi tworzenie wymarzonych materiałów.

mdronpl-gimbal-dji-osmo-mobile-6-platinum-gray-12.png

Akcesoria znajdujące się w zestawie umożliwią Ci jeszcze wygodniejszą pracę z DJI Osmo Mobile 6. Magnetyczny uchwyt pozwala na zamontowanie telefonu nawet bez wyjmowania z etui, gwarantując mocny chwyt magnetyczny, a przez to bezpieczne nagrywanie, nawet w dynamicznym obrocie gimbala. Rozkładany statyw umożliwi tworzenie statycznych zdjęć i filmów i będzie służyć jako przedłużenie stabilizatora, pozwalając na jeszcze więcej. Wyposaż swój DJI Osmo Mobile w dodatkowe akcesoria (sprzedawane oddzielnie). Oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI, z trzema poziomami barwy świetlnej do wyboru i dpowiednio doświetl filmowaną przestrzeń. Jeśli natomiast potrzebujesz dźwięk o wyższej jakości wypróbuj DJI Mic.

W zestawie:

- Osmo Mobile 6

- Magnetyczny uchwyt na telefon DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

- Statyw z uchwytem 

- Kabel zasilania

Specyfikacja:

Ogólne

- Wymiary: Po rozłożeniu: 276 x 111,5 x 99 mm (D x S x W); Po złożeniu: 189 x 84,5 x 44 mm (D x S x W);

- Waga: Gimbal: ok. 309 g; Magnetyczny uchwyt na telefon: ok. 31 g;

- Waga kompatybilnego telefonu: 170-290 g

- Grubość kompatybilnego telefonu: 6,9-10 mm

- Szerokość kompatybilnego telefonu: 67-84 mm

Akumulator

- Typ: Li-Po 2S

- Pojemność: 1000 mAh

- Energia: 7,74 Wh

- Temperatura ładowania: 5°C - 40°C (41°F - 104°F)

- Temperatura pracy: 0°C - 40°C (32°F - 104°F)

- Czas pracy: Ok. 6 h 24 min (zmierzono w idealnych warunkach z całkowicie wyważonym gimbalem)

- Czas ładowania: Ok. 1 h 24 min (zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki USB-C o mocy 10 W)

- Port ładowania gimbala: USB-C

Gimbal

- Zakres mechaniczny:

 - Pan: -161,64° do 173,79°;

 - Roll: -120,30° do 211,97°;

 - Tilt: -101,64° do 78,55°;

- Maks. prędkość kontroli: 120°/s

- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.1

- Oprogramowanie: Aplikacja: DJI Mimo

- Statyw z uchwytem: 

 - Wymiary: Długość: 138 mm; Średnica: 32 mm

 - Waga: Ok. 71 g