Odbiornik FlySky FS-BS6

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: FlySky

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 88.00 zł
88.00
dodaj do schowka
Oblicz raty leasingu

To nieodzowne narzędzie dla entuzjastów modeli RC, którzy pragną osiągnąć doskonałą kontrolę i niezawodne połączenie. Dzięki 6 kanałom PWM oraz zaawansowanemu protokołowi AFHDS 2A zapewnia stabilność i precyzję sterowania w każdym środowisku. Jego imponujący zasięg od 100 do 300 metrów na powierzchni, wsparcie dla wskaźnika RSSI oraz kompatybilność z różnymi źródłami zasilania czynią go uniwersalnym rozwiązaniem. Odporność na warunki atmosferyczne, certyfikacje bezpieczeństwa oraz kompaktowe wymiary to dodatkowe atuty, które potwierdzają jakość i niezawodność BS6. Daj się porwać technologii i precyzji.

Odbiornik FlySky - BS6 to niezastąpiony wybór dla każdego pasjonata modeli RC, który ceni sobie niezawodność i doskonałą jakość. Z jego 6 kanałami PWM masz pełną kontrolę nad funkcjami swojego modelu, a zaawansowany protokół AFHDS 2A zapewnia stabilne i bezinterferencyjne połączenie.

Bez względu na to, czy eksplorujesz teren czy ścigasz się po torze, odbiornik BS6 zapewnia imponujący zasięg od 100 do 300 metrów na powierzchni. Jego pojedyncza antena o zasięgu 180 metrów gwarantuje pewne i dalekosiężne połączenie, a wsparcie dla wskaźnika RSSI pozwala monitorować siłę sygnału.

Odbiornik BS6 działa w szerokim zakresie napięcia od 4.0V do 6.5V, dzięki czemu jest kompatybilny z różnymi źródłami zasilania. Jego port danych PWM ułatwia integrację z różnymi urządzeniami i systemami, a funkcja online update zapewnia dostęp do najnowszych funkcji i poprawek.

Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, odbiornik BS6 jest odporny na temperatury od -10 ℃ do + 60 ℃ oraz wilgotność od 20% do 95%. Posiada certyfikaty CE, RCM oraz FCC ID: N4ZBS600, które potwierdzają jego zgodność z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

Z minimalistycznymi wymiarami 29 * 22 * 16.2 mm i lekką konstrukcją o wadze 7.6 g, odbiornik ten jest wygodny w montażu i nie wpływa na wydajność Twojego modelu.

Specyfikacja:

- Model produktu: FS-BS6

- Kanały PWM: 6

- Częstotliwość bezprzewodowa: 2.4GHz

- Protokół bezprzewodowy: AFHDS 2A

- Zasięg: 100 ~ 300m (uziemienie)

- Typ anteny: pojedyncza antena (180m)

- Zasilanie: 4.0-6.5V

- RSSI: Obsługiwane

- Port danych: PWM

- Zakres temperatur: -10 ℃ - + 60 ℃

- Zakres wilgotności: 20% -95%

- Aktualizacja online: Tak

- Wymiary: 29 mm x 22 mm x16,2 mm

- Waga: 7.6 g

- Certyfikaty: CE, RCM, FCC ID: N4ZBS600