Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron DJI Phantom 4 Advanced

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: DJI

Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

dji_phantom_4_advanced_6.jpg

 

NOWY PHANTOM 4


DJI PHANTOM 4 ADVANCED jest całkowicie ulepszoną wersją modelu DJI PHANTOM 4. Quadcopter otrzymał zupełnie nową, przeprojektowaną kamerę o przekątnej 1 cala, z obiektywem 20 megapikseli, która nagrywa wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Kamera wyposażona jest w tryb Burst Mode, który umożliwia robienie serii zdjęć, a następnie wybranie najlepszego z pośród nich. Kontroler wyposażony jest w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, co skutecznie eliminuje problem rozmazanych zdjęć robionych w czasie szybkich lotów. Zaawansowane technologicznie czujniki oraz procesory obrazu gwarantują niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania.

 

dji_phantom_4_advanced_7.jpg

INTELIGENTNY oraz WYTRZYMAŁY

Konstrukcja body nowego DJI PHANTOM została wykonana ze stopów tytanu oraz magnezu, co powoduje, że jest on bardziej stabilny, a zarazem jego waga jest podobna do zwykłej wersji. DJI PHANTOM 4 ADVANCED posiada innowacyjny system FlightAutonomy, który umożliwia inteligentne omijanie przeszkód. Quadcopter wyposażony jest w 5 czujników wizyjnych do dwukierunkowego wykrywania i omijania przeszkód (przednie oraz dolne), a oprócz tego do dyspozycji posiada również pozycjonowanie satelitarne (GPS i GLONASS).

 

dji_phantom_4_advanced_8.jpg

UDOSKONALONY KONTROLER


Udoskonalony kontroler w połączeniu z systemem transmisji obrazu HD Lightbridge gwarantuje przekaz ekstremalnie czystego obrazu przy maksymalnym zasięgu. Nadajnik pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, a inteligentny system Time Division Multiplexing analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. Rozwiązanie takie zapewnia transmisję HD bez zakłóceń nawet przy lotach w odległości do 7 kilometrów (3,5 km w Europie).

 

dji_phantom_4_advanced_9.jpg

TRYB RYSOWANIA


Draw jest zupełnie nową i innowacyjną technologią wynoszącą kontrolę lotu na wyższy poziom. Wystarczy, że operator narysuje na ekranie trasę, a DJI PHANTOM 4 ADVANCED podąży w wyznaczonym kierunku, jednocześnie zachowując całkowitą stabilność. To pozwala bezpośrednio skupić się na kontroli kamery, tworząc bardziej skomplikowane ujęcia. Operator posiada do wyboru dwa tryby: FORWARD - dron porusza się ze stałą prędkością, przy aparaturze zwróconej w kierunku lotu. FREE - dron porusza się trasą, która została mu ustawiona. W tym trybie aparatura może być zwrócona w czasie lotu quadcoptera w dowolnym kierunku.

 

dji_phantom_4_advanced_10.jpg

TRYB ActiveTrack


W trybie tym DJI PHANTOM 4 ADVANCED automatycznie rozpoznaje obiekty, podąża za nimi i kadruje, kiedy są w ruchu. To powoduje, że tworzenie skomplikowanych ujęć jest znacznie prostsze. Lot za szybko poruszającymi się obiektami jest zawsze dla operatora sporym wyzwaniem, dlatego zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu zastosowane w DJI PHANTOM 4 ADVANCED, pozwalają na uchwycenie oraz śledzenie obiektu, utrzymując go cały czas w kadrze. Nowy algorytm pozwala rozpoznawać dużo różnorodnych obiektów takich jak ludzie, samochody czy zwierzęta.

Operator ma możliwość wyboru spośród trzech trybów:

- TRACE - Śledzenie obiektu z przodu lub z tyłu, automatycznie unikając przeszkód

- PROFILE - Lot wokół obiektu pod różnymi kątami, by uzyskać wiele ujęć profilowych

- SPOTLIGHT – Pozwala na latanie dronem w dowolonym kierunku, a obiekt będzie cały czas utrzymywany w kadrze

 

dji_phantom_4_advanced_11.jpg

TRYB TapFly


Tryb ten pozwala na lot w każdym kierunku widocznym na ekranie, dzięki jednemu kliknięciu. Operator może dotknąć dowolne miejsce na ekranie, żeby płynnie regulować kierunek lotu, z jednoczesnym automatycznym unikaniem przeszkód. Żeby zmienić kierunek lotu należy dotknąć ekran ponownie lub użyć kontrolera. Nowa funkcja AR pokazuje kierunek lotu w czasie rzeczywistym.

Do dyspozycji są dwa tryby TapFly:

- TapFly FORWARD - dotknij, by lecieć w wybranym przez siebie kierunku

- TapFly FREE - zablokuj kierunek lotu DJI PHANTOM bez blokowania kamery, pozwalając obracać się jej w dowolnych kierunkach podczas lotu.*

* W tym trybie automatyczne unikanie przeszkód jest wyłączone

 

dji_phantom_4_advanced_12.jpg

TRYB RETURN-to-HOME


W unowocześnionej wersji trybu Return-to-Home, DJI PHANTOM 4 ADVANCED może wybrać automatycznie najbardziej optymalną drogę do domu, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak ukształtowanie terenu. DJI PHANTOM 4 ADVANCED zapisuje historię trasy podczas lotu, co umożliwia mu ponowny powrót tą samą trasą, omijając wszystkie przeszkody, w przypadku gdy nie ma połączenia z kontrolerem. Quadcopter potrafi nagrywać moment lądowania oraz porównać go z poprzednim, tak żeby dopasować lądowanie jak najbardziej precyzyjnie. DJI PHANTOM 4 ADVANCED potrafi również analizować, czy miejsce do lądowania jest odpowiednie. W sytuacji, kiedy pojawią się jakieś przeszkody, takie jak np.:woda na ziemi, dron ostrzega o tym i unosi się na bezpiecznej odległości, czekając na ruch oraz bezpieczne lądowanie.

 

dji_phantom_4_advanced_13.jpg

STEROWANIE GESTAMI


Używając funkcji sterowania gestami, zdjęcie "selfie" można wykonać robiąc kilka prostych gestów, bez konieczności używania pilota. Zaawansowana technologia wizyjna umożliwia DJI PHANTOM 4 ADVANCED przyjmować instrukcje poprzez gesty. W modelowym przypadku, wystarczy podnieść ręce do góry, stojąc przodem do kamery, a funkcja automatycznie rozpozna ruch i umieści nas w środku kadru. Kolejno dajemy znak ramionami, a aparatura rozpocznie trzysekundowe odliczanie do wykonania zdjęcia.

 

dji_phantom_4_advanced_14.jpg

ZAAWANSOWANE TRYBY LOTU


Ujęcia wykonywane z powietrza wymagają zróżnicowanych trybów lotu. DJI PHANTOM 4 ADVANCED daje do dyspozycji trzy tryby lotu: POSITION, ATTI oraz SPORT. W trybie POSITIION włączone są funkcje Mode, TapFly i ActiveTrack, a wykrywanie przeszkód i stabilizacja pozycji są dostępne. Tryb SPORT zwiększa zwrotność DJI PHANTOM oraz podnosi jego prędkość do 72km/h, zachowując przy tym swoją funkcjonalność i nadal pozwalając na dokładne omijanie przeszkód i precyzyjne ustalanie pozycji. W trybie ATTI stabilizacja satelitarna zostaje wyłączona, a wysokość jest nadal utrzymywana. Jest to idealna opcja dla doświadczonych operatorów, którzy chcą uchwycić płynniejszy materiał. W trybie STATYWU prędkość jest ograniczona do 7km/h, żeby zapewnić precyzyjne kadrowanie wewnątrz pomieszczeń. W trybie tym czujniki wykrywania przeszkód oraz sensory wizyjne są również dostępne, żeby bezpiecznie cieszyć się lotem.

 

dji_phantom_4_advanced_15.jpg

ZWIĘKSZONY ZASIĘG


Unowocześniony system transmisji obrazu DJI Lightbridge HD, pozwala na transmisję obrazu na żywo w jakości HD, bez zakłóceń aż do 7 km. Przed każdym lotem dokonywane jest skanowanie zakresu dostępnych częstotliwości, żeby znaleźć tą z najmniejszymi zakłóceniami. Ściśle zintegrowany z aplikacją DJI GO, system Lightbridge przesyła w czasie rzeczywistym statystyki lotu oraz zdjęcia i filmy do podłączonych urządzeń mobilnych. Lightbridge wykorzystuje w swoim działaniu zaawansowane technologie przesyłu danych oraz potrafi automatycznie dostosowywać się do warunków atmosferycznych.

 

dji_phantom_4_advanced_16.jpg

DODATKOWE CZUJNIKI


DJI PHANTOM 4 ADVANCED wyposażony jest w dwa moduły kompasowe oraz podwójne jednostki IMU, co czyni go bardziej niezawodnym w porównaniu z innymi multicopterami. Kompasy oraz jednostki IMU to ważne czujniki, które zapewniają stabilny lot i na bieżąco analizują wszystkie jego parametry. Zaawansowane algorytmy sprawdzają na bieżąco wszystkie poprawne i niepoprawne dane, żeby utrzymywać bezpieczeństwo i dokładność lotu.

 

dji_phantom_4_advanced_17.jpg

INTELIGENTNA BATERIA


Tworzenie profesjonalnych ujęć w powietrzu wymaga od operatora dłuższego czasu lotu. Maksymalny czas lotu DJI PHANTOM 4 ADVANCED to aż 30 minut, co daje więcej czasu na wykonanie idealnego ujęcia. Aplikacja DJI GO pokazuje poziom naładowania baterii oraz wylicza pozostały czas lotu na podstawie przebytego dystansu i wielu innych zgromadzonych danych. Aplikacja informuje również, gdy zostanie osiągnięta minimalna odległość potrzebna do bezpiecznego powrotu do punktu startu. Zaawansowany system zarządzania akumulatorem zapobiega także przegrzaniu baterii oraz jej nadmiernemu rozładowaniu. W czasie przechowywania przez dłuższy okres, akumulator wytraca ładunek, żeby wydłużyć swoją żywotność.

 

dji_phantom_4_advanced_18.jpg

APLIKACJA DJI GO


W czasie filmowania z powietrza, kontroler odpowiada za najważniejsze aspekty kontroli quadcoptera, takie jak pilotowanie oraz kadrowanie. Bardziej skomplikowane ujęcia wymagają jednak przekazu wideo z podglądem na żywo oraz analizy statystyk lotu i zaawansowanych ustawień w czasie rzeczywistym. Aplikacja DJI GO jest zoptymalizowana do dalekich lotów i jest aktualizowana na bieżąco w trakcie lotu, by zapewnić stabilność i poprawne działanie wszystkich funkcji. Może być ona połączona z urządzeniami mobilnymi oraz istnieje również możliwość jej integracji z monitorem DJI CrystalSky, w celu prostego i wygodnego sterowania. Korzystając z aplikacji DJI GO mamy do dyspozycji dużą liczbę inteligentnych trybów lotu. Aplikacja daje również pełny dostęp do ręcznej regulacji ustawień kamery (włącznie z ISO, przysłoną, prędkością migawki), formatów obrazu oraz wielu innych rzeczy. Parametry lotu i status transmisji wideo można bardzo łatwo sprawdzić w aplikacji, co daje nam większą efektywność kontroli oraz wygodę użytkowania. Aplikacja DJI GO posiada wiele funkcji szybkiej edycji i dzielenia się naszym materiałem w wielu mediach społecznościowych. Możliwe jest również udostępnianie transmisji LIVE z naszego lotu. Po każdym locie, trasy i dane są automatycznie zapamiętywane oraz synchronizowane z kontem DJI GO, żeby mieć do nich w każdej chwili łatwy dostęp. Statystyki lotu i wszystkie dane są łatwe do zapisania i późniejszego odtworzenia.

 

dji_phantom_4_advanced_19.jpg

 

 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- DJI Phantom 4 Advanced

- Kontroler

- Inteligenta bateria

- Cztery pary śmigieł

- Mocowania gimbala

- Karta Micro SD 16GB

- Ładowarka

- Kabel zasilający

- Kable USB OTG i Micro USB

- Walizka transportowa

- Instrukcja obsługi

 

Czas lotu

30 minut

Maksymalny zasięg

7 kilometrów (3,5 km w UE)

Jakość wideo

4K 60fps

Zasięg sensora

30 metrów

Wykrywanie przeszkód

Z przodu i z dołu

Kamera

1-calowa, 20 megapikseli

Migawka

Regulacja ręczna

Kodowanie Wideo

Podwójne: H.264 i H.265

Bateria

5870mAh LiPo 4S

Bateria kontrolera

6000mAh Lipo 2S

Obsługiwane formaty wideo

MP4/MOV (AVC/H.264HEVC/H.265)

Obsługiwane formaty zdjęć

JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG

Obsługiwane karty SD

Micro SD, Maksymalnie: 128GB.

Prędkość zapisu

15MB/s, klasa 10 lub UHS-1

Ładowarka

Napięcie: 17.4V, Moc: 100 W

Waga razem z baterią

1368 g

Parametry techniczne produktu Dron DJI Phantom 4 Advanced

ParametrWartość
Maks. masa startowa1368 g
Maks. prędkość lotu72 km/h
Maks. wysokość lotu6000 m.n.p.m
Maks. czas lotu30 min
Maks. prędkość wznoszenia6 m/s
Maks. prędkość opadania4 m/s
Zasięg kontrolera7000 m
Temperatura pracy0°C do 40°C
System satelitarnyGPS/GLONASS
System pozycjonowania optycznegoTAK
System unikania przeszkódTAK
Śledzenie obiektuTAK
Rozdzielczość kamery20 Mpx
Jakość nagrywania4K
GimbalTAK
Podgl. obrazu na urz. mobilnymTAK
Ocena:

Osoby, które kupiły produkt Dron DJI Phantom 4 Advanced kupiły także