Koszyk jest pusty

mdron-leaselink-odroczenie-platnosci.jpg

 mdronpl-platnosc-blik.png

Dostawa gratis od 500zł

(przelew, płatność on-line)

Co nas wyróżnia?


✓ doświadczenie

✓ atrakcyjne ceny

✓ szybka wysyłka

✓ duży wybór sprzętu

✓ profesjonalne doradztwo

✓ gwarancja producenta

✓ rzetelność

✓ atrakcyjne raty

✓ szybki leasing

mdronpl-leaselink.png

mdronpl_alior_bank_raty.png

Dron DJI Mavic Pro Platinum

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: DJI

Oblicz raty leasingu Credit Agricole Raty

 

Zupełnie nowy DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro Platinum to najanowsza platforma zaprojektowana z myślą o podróży. Nowa ulepszona obudowa, nowy design to tylko niewielka ilość z rewolucyjnych zmian w wersji Platinum. Wydłużony 30 minutowy czas lotu oraz zredukowany hałas o 60% sprawia, że DJI Mavic Pro Platinum jest obecnie najlepszą przenośną platformą latającą. DJI Mavic Pro Platinum zachwyci swoimi funkcjami oraz możliwościami, nawet najbardziej doświadczonych operatorów.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_5.jpgmdronpl_dji_mavic_pro_platinum_3.jpg

DJI Mavic Pro Platinum zaimponuje przede wszystkim nowym inteligentnym systemem z zaimplementowaną funkcją unikania przeszkód. Platforma wyposażona jest w 5 kamer-czujników, które bez przerwy monitorują otoczenie DJI Mavic. System GPS wspierany systemem GLONASS zapewnia doskonałą stabilizację i ultra dokładnie utrzymuje drona w wybranym położeniu. Niesamowicie stabilne nagrania wideo oraz zdjęcia z lotu ptaka, zapewni trzyosiowy gimbal. Aplikacja DJI GO umożliwi Ci dostęp do wszystkich funkcji lotu, parametrów kamery oraz podglądu obrazu na żywo w smartfonie w jakości HD. Zasięg transmisji kontrolera, to aż 4 km.

Jeszcze większa wydajność

DJI Mavic Pro Platinum z nowym zmodernizowanym układem napędowym, dysponuje silnikami z nowej serii i wraz z nowymi śmigłami 8331 zapewnia redukcję szumu aż do 4 dB.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_6.jpg

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_7.jpg

Szybkość oraz precyzja

Osiągaj niezwykłe prędkości i miej jednocześnie pełną kontrolę w trybie Sport. DJI Mavic Pro Platinum może poruszać się nawet z prędkością 65 km/h, przy czym jest nadal niezwykle łatwy w kontroli i niezwykle stabilny w czasie lotu. Kamera, w którą wyposażony jest DJI Mavic Pro Platinum pozwoli Ci nagrywać w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę oraz tworzyć niesamowite 12-megapikselowe zdjęcia. Kamera pozwala na tworzenie plików w formacje Adobe DNG RAW, co znacząco ułatwi profesjonalną obróbkę materiału.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_8.jpg

Miej całkowitą kontrolę

Pełną kontrolę nad platformą zapewnia dołączony do zestawu kontroler. W połączeniu ze smartfonem o wymiarach: maksymalna długość 160 mm, zalecana grubość 6,5-8,5 mm, mamy dostęp do podglądu na żywo z kamery drona w jakości HD. Możesz sterować również samym kontrolerem bez smartfona lub samym smartfonem.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_9.jpg
Do zestawu możemy zakupić DJI Goggles, które zapewnią nam niezapomniane wrażenia z lotu w pierwszej osobie w jakości FULL HD. DJI Goggles łączą się z DJI Mavic bezprzewodowo lub przy pomocy kabla.

Jeszcze dłuższy czas lotu

DJI Mavic Pro Platinum jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany inteligentny akumulator, który pozwala na ok. 30 minutowy lot. Czas ładowania baterii akumulatora wynosi około 1,5 h.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_10.jpg

Nowe możliwości

DJI Mavic Pro Platinum wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, takich jak utrzymywanie stałej wysokości nad ziemią w trybie Follow-Me. Dzięki temu przy wędrówkach w góry, tworzone wideo będzie nieprzerwanie skupiać się na Tobie.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_11.jpg

Steruj przy pomocy gestów

Nowo wprowadzona technologia to sterowanie gestami. Chcesz zrobić sobie selfie, a nie masz w dłoniach kontrolera? Pokaż DJI Mavic Pro Platinum ustalony gest, a on wykona niesamowite powietrzne selfie, z Tobą w roli głównej.

mdronpl_dji_mavic_pro_platinum_12.jpgZAWARTOŚC ZESTAWU:

- DJI Mavic Pro Platinum

- Akumulator x1

- Kontroler

- Para śmigieł złotych x2, Para śmigieł platynowych x2

- Blokada gimbala

- Karta micro SD 16GB

- Kabel micro USB

- Kabel RC ( iOS )

- Kabel RC ( android )

- Ładowarka sieciowa

 

Parametry techniczne produktu Dron DJI Mavic Pro Platinum

ParametrWartość
Maks. masa startowa734 g
Maks. prędkość lotu18 m/s
Maks. wysokość lotu5000 m.n.p.m
Maks. czas lotu30 min
Maks. prędkość wznoszenia5 m/s
Maks. prędkość opadania3 m/s
Zasięg kontrolera4000 m
Temperatura pracy0°C do 40°C
System satelitarnyGPS/GLONASS
System pozycjonowania optycznegoTAK
System unikania przeszkódTAK
Śledzenie obiektuTAK
Rozdzielczość kamery12 Mpx
Jakość nagrywania4K
GimbalTAK
Podgl. obrazu na urz. mobilnymTAK
Ocena:

Osoby, które kupiły produkt Dron DJI Mavic Pro Platinum kupiły także