Uchwyt mocowanie LiteChaser Pro Polarpro dla iPhone 14 Pro

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: PolarPro

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 132.00 zł
132.00
Oblicz raty leasingu Oblicz raty

Teraz możesz jeszcze wygodniej nagrywać filmy za pomocą swojego iPhone’a 14 Pro. Uchwyt LiteChaser Pro marki PolarPro został wyposażony w mocowanie typu zimna stopka oraz otwór ¼”-20, co pozwoli Ci z łatwością montować wybrane akcesoria. Produkt wyróżnia się szeroką kompatybilnością i jest bardzo prosty w instalacji. Może też pełnić funkcję uchwytu ręcznego. Uwaga: aby zamontować akcesorium, najpierw należy umieścić iPhone'a 14 Pro Max w etui LiteChaser Pro Case. Produkt nie jest kompatybilny z innym case'ami.

Poszerz możliwości swojego iPhone’a i ułatw sobie tworzenie zachwycających filmów. Uchwyt Polarpro oferuje otwór ¼”-20 oraz mocowanie typu zimna stopka, możesz więc z łatwością zainstalować na nim dodatkowy mikrofon, oświetlenie lub inne akcesoria. Co więcej, produkt jest kompatybilny z migawką Bluetooth.

Akcesorium sprawdzi się również w roli niewielkiego uchwytu ręcznego – dzięki ergonomicznej konstrukcji świetnie leży w dłoni i jest bardzo wygodne w użyciu. Możesz też swobodnie przełączać się między nagrywaniem w pionie i poziomie – pozwala na to udoskonalona konstrukcja mocowania. Ponadto dwustopniowa blokada umożliwia bezpieczny, stabilny montaż uchwytu na etui LiteChaser Pro Case.

Specyfikacja:

- Producent: Polarpro

- Model: IP14-PRO-GRIP

- Kolor: Czarny

- Kompatybilność: iPhone 14 Pro

Osoby, które kupiły produkt Uchwyt mocowanie LiteChaser Pro Polarpro dla iPhone 14 Pro kupiły także